Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

Tamaraa

mirkaaaK
vdaka za rady, lenze ja napriklad olovrantujem o pol piatej a potom o dve-tri hodiny uz nie som vobec hladna. a spavat chodim o desiatej..to sa mam o siedmej najest aj ked nie som hladna?

a prosim ta, ake su to pomale sacharidy? dakujem

mirkaaaK

náhodou som zavitala sem do vasej chudnucej skupinky popri hladani infosiek o La roche kozmetike a neda mi nezareagovat;)...
Najskor to najdolezitejsie!! pre kristove rany baby, nejest po piatej? to ste kde videli ako zasadu spravnej vyzivy? samozrejme suhlasim, ak idete spat maximalne o osmej vecer... pretoze papat sa ma 2-3 hodinky pred spankom !...doteraz som schudla 22 kil, treba mi este aspon 20, takze uz mam co-to odkrutene a nechcem aby ste si ublizili:) rozumej - spomalili metabolizmus az natolko ze pride Jo-Jo a potom uz sa bude tazko zhadzovat :(...
dalsia rada: nikdy nejedzte same ovocie !! ved sa vam automaticky zvysuje hladina cukru v krvi, co bezprostredne vyvolava inzulin, nastupuje hypoglykemia a do hodky hláád veliky.. (pokial nema osoba velmi stiahnuty zaludok z tej vtacej stravy co prijima:( )... vypocitajte si kolko KJ by ste mali za den prijat, lebo toto co som videla ako ukazkovy jedalnicek je hrozne malicko, plus zeleninka ku kazdemu jedlu, ovocie len doobeda a zasadne s nejakou bielkovinou a pomalym sacharidom, lebo ovocie je len cukor - hoc zdravy, a je to rychly sacharid, telo ho rychlo posle preeec a mne zostane skvrkajuce brusko :) toť len tak pre zaciatok

tamaska

ahoojte
konečne smo prečítala príspevky od víkendu
no ja nemám nič nové na váhu som radšej ešte ani nepozrela
no ale učíme sa správne papať, aj ked nie každý deň to vyjde.
dnes
R: pol bagety s karičkou
D jablčko
O: guláš s chudého maska a celozr bagetka
OL: jogurt
V masko na prírodne s parenou brokolicou a čínskou kapustou

teraz chrumkám mrkvu lebo moje deti jedno veľké (manžel) a malá dcérka našli v chladničke mrkvičku a mamka len čistí a čistí :D

lyzicka

moj pitny rezim je 2 litre denne. No a teraz po tejto rade to urobim tak, ze prvy liter budem pit dopoludnia a aj popoludni postupne a ten druhy liter v kratkom case vecer. Je to dobre?

beky19

ahojte ja som dnes jedla :
R : musli s mliekom
D: jablko a mandarinka
O: (15:00) spagety s marcadelou
a to je vsetko....a nie som hladna :D

megy0071

Tamara,tiež by ma to zaujímalo,lebo ja nie som zástancom nejesť po 5-6h.Posledné jedlo by malo byt 2h pred spaním(samozrejme ľahké),no toto beriem ako očistu.

Tamaraa

beky, megy lyzicka
ja som zacala s nejedenim po piatej tuto sobotu a zatial to ide. Vecer pijem len tu vodu, dnes som si uvarila caj a je to v pohode, vobec nie som hladna. V noci na wcko vobec nebeham, vsetko stiham uz vecer:))
Ale velmi by ma zaujimalo, ci je to dobre alebo zle nejest po piatej a potom uz len pit. Citala som vela nazorov a neviem, ci si len neskodime,a lebo sa da tak naozaj schudnut bez vedlajsich nasledkov..

a dnes som jedla:
R: vlocky, 2 pomarance, sezam
D:jablko, lanove semienka
O:uvarena fazula so syrom, neskor biele acidko
Ol: prazenica a kuracia pecienka:), kapia
plus cely den pijem moju oblubenu vodu z vodovodu a teraz caj

baby a ako ste na tom vy? kolko ste schudli?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk