Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

megy0071

Hmm lyzicka neviem však keď nám to nebude vyhovovať,tak to necháme.
Nech prípadne niekto k tomu niečo napíše.

megy0071

Ahoj jully!
No ja si dám ešte okolo šiestej zeleninový šalát a potom za pol hod.si dám tú vodu.Hádam sa vyspím,chodím spať okolo 23-24h,tak už snáď bude voda preč a nebudem behať na WC.Či je to zdravé to neviem,ale uškodiť voda by nemala.

jully

ahoj
megy0071

ja tiež vyskúšam tú vodu na večer,a nič nejesť...o štvrtej som jedla naposledy a už nechcem...myslíš že to je zdravé takto chudnúť?

megy0071

Ahoj lyzicka.
No ja som teraz odhodlaná,tak sa držím.Nieje toho veľa ked si naložím na tanier sebe a manželovi na veľký,ale čo už chcem zhodiť.Začala som si variť ako prílohu zeleninu a dám si toho veľa,ale hlavne viac tej zeleniny-stále len malý tanier.

megy0071

Ahoj hsshhs!
Idem vyskúšať tú vodu na večer.Pijem aj cez deň veľa,no mám obavy,aby som sa vyspala a nebehala v noci na WC.
Pridá sa niekto??

lyzicka

a teraz uz musim dvihnut svoje pozadie z tejto stolicky, lebo som zistila, ze tu pri pocitaci travim dost vela casu :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk