liečba bolestivej a nepravidelnej menstruacie

Príspevok v téme: liečba bolestivej a nepravidelnej menstruacie
mirka233

Ahojte! Je tu niekto komu sa podarilo zbavit sa tychto problemov aj bez liekov? Uzivala som duphaston ale ten mi moje bolesti este zhorsil a menstruaciu som aj tak nemala pravidelnu. Chcela by som vyskusat nieco prirodne. Pocula som napriklad o pupalkovom oleji, nejakom yame ci ako sa to vola :D...dalej o roznych cajoch. Pomohlo vam niečo?..co konkretne a ako ste to uzivali ako dlho trvalo kym ste sa vyliecili?...dakujem

Tessy06

mjaník, ved tam nič nie je, žiadne skúsenosi zákazníčok nič k veci...takú stránku si viem spraviť aj ja, tak si tu dpc prestan robiť reklamu

mirka, skús tu alchemilku, ten yam (latinsky discorea villosa) som nebrala, lebo čo viem, tak v lekárni ho nemajú, ale majú ho napr. tu www.prodejbylin.cz

mirka233

Tessy06
tak skusim asi tu alchemiku.
Prave som dostala menstruaciu a mam take hrozne krce :(((

Ivka 1..mas s tym osobne skusenosti?...ak ano ktora z tych veci zabera mozno najviac?..ten yam sa da kupit bezne v lekarni?..dik

Tessy06

no ja neviem, asi podľa toho, ktorý ženský čaj - že čo obsahuje

viem, že sú bylinky, ktoré sa nemajú piť dlhodobo a výslovne sa to pri nich uvádza, ale pri alchemilke som takúto info nikde nenašla

kriketka

Cisto iba zensky caj nepomoze? Ako dlho ho treba pit? Lebo som citala, ze jeden druh caju by sa nemal pit dlhodobo.

Tessy06

kriketka, ten účinok prišiel asi za 2 mesiace, už si to presne nepamätám, je to už 6 - 7 rokov
ked som ho prestala piť, asi pol roka to bolo dobré, a potom zase tie hrozné krče

Ivka 1

Bolestivu a nepravidelnu menstruaciu je mozne upravit kombinaciou pitia popradskeho zenskeho caju s brusnicovym aloe. To eliminuje hlavne priznaky predmenstruacneho syndromu a bolestivost menstruacie. Nepravidelnu mestruaciu upravuje aj uzivanie vcelej materskej kasicky , yamu,dateliny cervenej,senovky greckej.

kriketka

Tessy06

Ako dlho si pila ten caj, aby si mala upraveny cyklus? A ked si ho prestala pit, tak znova sa ti rozhadzal?