2 chlapi

Príspevok v téme: 2 chlapi
renatka12

taaakze....mam priatela pol roka...ja mam 18 a on je o 7 rokov starsi..pred tym ako sme zacali spolu chodit, sme sa zhodli, ze vekovy rozdiel nie je prekazkou..vsetko v pohode klapalo az donedavna.cela jeho rodina a najma on nas vztah beru velmi vazne.predsa len on ma 25 a pomaly cas aj na zenenie...ja tento rok len maturujem a samozrejme chcem ist aj na vysoku...velmi ma to odradza ked zacne hovorit o svadbe alebo o detoch.........este jedna vec.objavil sa jeden chalan, do ktoreho som bola zalubena este pred tym mojim terajsim partnerom...vtedy ten chalan este nevedel, ze ho mam rada, nemala som odvahu mu to povedat, no asi mesiac dozadu som si zohnala jeho cislo a zacali sme si pisat..parkrat sme sa aj stretli.na diskoteke a tak a dal mi dost najavo, ze by mal zaujem.a ja teraz neviem co mam robit.na jednej strane mam rada svojho priatela a nechcem mu ublizit tym, ze sa s nim rozidem, lebo viem, ze by to nezniesol.na druhej strane ma laka ten druhy chalan..je medzi nami silna chemia, viem, ze by to klapalo...inak on ma 20..poradi niekto?

zuzic

renatka ja viem ze si z toho deprimovana ale my ich nepozname nepozname teba a tazko ti tu niekto poradi. teda aj poradi ale taku radu by som nebrala ved vobec nepozname situaciu.

renatka12

najlepsie na tom je, ze sa poznaju...fakt neviem.najradsej by som sa vrhla na toho noveho ale nesmiem zabudnut na priatela