Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

solaria

rew

ak to silou mocou chces skusit, tak ja sa priklanam k 3 minutam a menej... minule som bola prvykrat v solarku 5 min o dva dni 6 min a na druhykrat ma celkom pekne spalilo :) pritom na slnku zvycajne nemam problem... obcas ma spali ale na dovolenke v grecku som cele dni pobehovala natreta len obycajnym telovym mliekom lebo akonahle som si dala nieco hoci s malym faktorom, zostavala som biela :)

Deee

vyskusaj solarko na maximalne 5 minut, alebo na uplny zaciatok 3 minuty ako test znasanlivosti koze a ak to bude v poriadku tak postupne mozes pridavat minutky, a ak by ti to neprospelo tak ten vysledok po 3 minutach zmizne rychlo a nebudes ako kapia

kikimiki

mozes budes cerene ako kapia alebo raka lebooooo no neviem nieco eswte cervensie priam bordove .DD teraz to maaa na tvari take zacervenanie moja kamoska a vstci na skole ssa jej pytaju ze preboha tebe sa co stalO?? nechod taak do skoly alebo radswej aksli na cele solarko ak si citliva...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

solaria - Fórum - ZDRAVIE.sk