FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: aerobic alebo taebo kosice

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "aerobic alebo taebo kosice" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    gejzika24.01.10 19:55

ahojte,

chcela by som poradit ohladne aerobicu, alebo nejakeho ineho aerobneho sportu v ke.

som zaciatocnicka, chcem schudnut, ale v ke nic nepoznam. niekde, kde by som mohla medzi zaciatocnicky, a kde nemusim chodit kazdy den, iba sem tam, lebo pracujem na smeny. dikes

• zumba03.03.10 15:19

Zumba sa cvici aj vo VVZ Iskra na Uralskej ul. v Kosiciach (Nad Jazerom) kazdu stredu o 17.50. Vstupne 1.50 eur.

• patrislek25.01.10 15:21

ahoj, ta zumba vyzera zaujimavo..ja som sa ju znazila cvicit doma podla videa, ale to nie je az taka zabava...ja by som sa aj isla pozriet, tak by sme sa mohli zozbierat kocky z ke a ist nieekdy, hm? len sa mi to zda vela platit 2.80 ze jednu hodinu

• rew25.01.10 09:59

posuvam

• rew24.01.10 20:05

Ahojki :) tiez som z KE a uvazujem nad aerobikom alebo zumbou ( www.zumba-kosice.sk ) :) a takisto by som radsej nieco kde by bolo viac zaciatocnikov :)

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Inzercia

Ayurvéda v Indii

Ayurvéda v Indii

Vyzerať dobre a zdravo je prianím takmer každého z nás. Ayurvéda používa liečebné procedúry, ktoré prinášajúci fyzickú, psychickú a duševnú harmóniu.

Máte vysoký cholesterol?

Máte vysoký cholesterol?

Ako účinne znižovať hladinu cholesterolu v krvi prirodzenými metódami? Akcia !!! Ku každému baleniu prípravku ARD Cholesterol 48 tbl dostanete + 1 balenie navyše v hodnote 29,38 EUR zadarmo!

^ Späť na vrch