FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: aerobic alebo taebo kosice

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "aerobic alebo taebo kosice" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    gejzika24.01.10 19:55??.??.229.245

ahojte,

chcela by som poradit ohladne aerobicu, alebo nejakeho ineho aerobneho sportu v ke.

som zaciatocnicka, chcem schudnut, ale v ke nic nepoznam. niekde, kde by som mohla medzi zaciatocnicky, a kde nemusim chodit kazdy den, iba sem tam, lebo pracujem na smeny. dikes

• zumba03.03.10 15:19??.??.193.114

Zumba sa cvici aj vo VVZ Iskra na Uralskej ul. v Kosiciach (Nad Jazerom) kazdu stredu o 17.50. Vstupne 1.50 eur.

• patrislek25.01.10 15:21??.??.37.60

ahoj, ta zumba vyzera zaujimavo..ja som sa ju znazila cvicit doma podla videa, ale to nie je az taka zabava...ja by som sa aj isla pozriet, tak by sme sa mohli zozbierat kocky z ke a ist nieekdy, hm? len sa mi to zda vela platit 2.80 ze jednu hodinu

• rew25.01.10 09:59??.??.16.1

posuvam

• rew24.01.10 20:05??.??.218.134

Ahojki :) tiez som z KE a uvazujem nad aerobikom alebo zumbou ( www.zumba-kosice.sk ) :) a takisto by som radsej nieco kde by bolo viac zaciatocnikov :)

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch