Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hormonálna antikoncepcia

JanulinQa

ved i yadin je nizkohormonalna a pozri co urobila... doteraz sa moje telo nevie spametat, uz2roky mi padaju vlasy v strasnom mnozstve, neviete si predstavit ako vyzeram.. :(((

FISKA

Jeanine je naj pre mna....
ale ja som chcela pribrat aj v prsiach aj celkovo, no nič som nepribrala... prsia mozno o pol cisla :)

ale čo sa týka neziaducich ucinkov a ko podrazdenost, nervozita, pocity uzkosti... pri jeanine nič..

Ema132

mohla by si skusit Lindynette, je nizkohormonalna... ja ju beriem 3 roky a nepribrala som nic ale je to velmi individualne..to ti povie kazdy:)

JanulinQa

ja som zmenila Yadin pre take iste problemy (hlavne vlasy) a dr.mi predpisal Diane 35- zo zac. pomahalo, no teraz este horsie ako predtym. POradim ti: radsej uz kasli na akukolvek HAK..vsetko len docasne zaberie

lesna žienka

to sa neda povedať,každemu sedi niečo ine. ja som tiež začala brať antikoncepciu kvoli upraveniu cyklu a kvoli akne. ale ked mne pomaha niečo, to neznamena,že to musi pomocť aj tebe. rozhodne chod na gyndu, doktor ti najlepšie poradi. ale ked ti vypadavaju vlasy, si nervozna a priberaš,potom jednoznačne treba zmeniť antikoncepciu.

kačenka

Zajtra k nemu idem aluska. Všetko mu vyrozprávam a snáď mi ju zmení. Dám vám vedieť, ako som dopadla. Ďakujem za vaše príspevky

aluska

Kačenka na to nie je nijaky univerzalny recept..proste pojdes ku gynekologovi , povies mu co ta trapi a ON ti povie ktoru mas skusis

levicaaaaa

Yaz alebo Qlaira...
možno...

ťažko povedať... veď povedz to gynekológovi, aké máš ťažkosti, ten ti najlepšie poradí...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hormonálna antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk