čo je za tým ? ? ?

Príspevok v téme: čo je za tým ? ? ?
Mystery

Nemam vlastne problem, iba by som chcela pocut nazory viacerych ludi na toto:

.....uz par rokov stretavam v mojom meste jedneho muza, ktory je starsi brat mojej davnej lasky....no a s tymto muzom sme sa nikdy nerozpravali, no stretavame sa zvycajne v obchodoch alebo na ulici, a on VZDY po mne tak zazeraa.... az ma to privadza do sialenstva!!! lebo neviem, co moze byt za tym jeho pohladom, ktory je takmer bez emocii...ani sa neusmeje, ani sa nemracii...proste len mi hladi priamo do oci !!!

a ja nad tym vzdy dlho uvazujem, ci sa diva, lebo vie kto som-od jeho bracha (s ktorym som nic nikdy sice nemala,lebo to bola z jeho strany neopatovana laska ...), alebo ci je teoreticky mozne, aby som sa mu pacila?? ....aj ked je zenaty a ma dve deti??? (i ked som ho so zenou nikdy nevidela...asi su rozvedenii...netusim...)

mozno to budete pokladat za banalny "problem", ale taka jednoducha vec mi neda spavat....
mam ho nabuduce pozdravit?? oslovit ho??? povedat mu nieco?????? ...ak ano, tak CO???

dakujem za vsetky odpovede!

soffa

....velmi dobre viem o com pises.tak to bolo aj v mojom pripade,len sme na seba pozerali, rovno do oci,ale nikdy ma nedokazal oslovit,..dovod hanbil sa..a moj dovod.....bala som sa.tak sme to nechali tak,a teraz mam ineho partnera,s ktorym som spokojna.

Mystery

zu 17: :))))) neviem, ci su to bocne umysly...ale tak jasne, ze ma zaujima, co by mi povedal....trva to uz totiz strasne dlho, to zazeranie a moja zvedavost casom len narasta.....

zu17

no ak na teba pozera bez emocie, je to iba cisty priamy pohlad do oci, ja by som si myslela, ze je divny... a radsej by som sa drzala dalej, resp. vyhybala by som sa mu (jeho pohladu)...A ak by si ho chcela oslovit ako prva, to znamena, ze mas nejake dalsie umysly? :-)

Mystery

....pochybujem, ze je suknickar.....na to vobec nevyzera....... neviem preco mam taky pocit, ze sa ma boji oslovit alebo co....asi to budem musiet spravit prva ja :)) ale tiez presne neviem, co mu poviem.... to je takee divne, ho zastavit a povedat: "Ahoj, preco sa po mne stale divas?? " no nie??

a ja sa na neho divam len z toho dovodu, ze mi veelmi pripomina jeho brata :((