Je to trestné..?

Príspevok v téme: Je to trestné..?
tibiiii

Ahojte,

chcem vas poprosit o radu. Ak vam niekto /cudzia osoba/pocas vasej nepritomnosti vojde do izby /prenajata izba v byte/ a prefoti si vase osobne doklady, taktiez ine osobne veci je to trestne? Myslim, ze ano .. len netusim o aky paragraf ide, resp. o aky trestny skutok? Fotokopie dokladov mozu byt zneuzite na iny ucel /uver alebo nieco/ a potom ma porazi!!!!

PROSIM POTREBUJEM SURNE PORADIT!

Vopred velmi pekne dakujem

Tessy06

to je pravda bodynka, ale ked nie je niekde v Bangladeši, tak snad tam tiež majú nejakú ústavu, lebo toto je jedno zo základných práv

sway

Najprv si zozen dokazy a svedkov.Kludne podaj aj tresne,ale podrobne info o postupe a poplatkoch si musis zistit v state,v ktorom sa nachadzas.Ber to ako radu selskeho rozumu:-)
Asi bude stacit,ked si zabezpecis dokazy, nasledne upozornis kamosa a poziadas ho aby ti kopie vratil a do izby viac nevstupoval - asi by som zacala uvazovat o zamku.

Tibiii

BODYNKA DAKUJEM! Resp. vsetkym dakujem, idem hladat dalej an nete co by to mohlo byt,ach som nervna ako pes z toho.. toto je doba .. doklady od auta, vsetko tam je hodene, cisla, rozne veci, no proste kopa osobnych veci ...