Rizika pri nastrelovani nausnic

Matuliq

ja som si dala asi pred tyzdnom nastrelit 2 dierky..bola som v zlatnictve a vyslo ma to na 10€..zatial ziadne problemy :o) a nausnice boli uz zapocitane v cene...

Lorna

najmudrejsie je dať si nausnicu zo zlata...na to nikto nebude alergicky-alebo ešte som nepočula aby bol niekto alergicky na zlato

LuckKaA77

ak je niekto alergicky na nikel tak nemoze pouzivat nausnice z chirur. ocele. v takych pripadoch je vhodne dat nausnicu z titanu, len tie su o dost drahsie

Lorna

ale vaicej sa nastreluju nausnice s chirurgickej ocele a podla mna tam nehrozy ziadna alergia...alebo predavaju aj tzv. antialergické náušnice.. =)

wildchild

Ja som si dala nastreliť 2 dvierky za jednu sa platí okolo 3,30 už s bižu naušninou...riziko je že možeš byt alergická na bižuteriu a začne ti to hnisať

doma som si ešte urobila kanilpu dalšie 3 dierky na druhé ušku v pohode a aj laločik som si sama picla a nič nebolí ani nehnisá

radulka

ja som dala malej nastrelit nausnicky v zlatnictve a v pohode. kupila som jej tam aj nausnicky a platila som okolo 350sk tak tych 12eu:)