Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako urychlit rast vlasov

liama

v prvom rade sa všetko začína od stravy, a posilnenia z "vnútra" , taktiež možeš pridať vitamíny a následne posilnenie "z vonka" vlasy čo najmenej žehliť a tepelne upravovať (týmto sa škvaria za živa, lámu sa po dĺžke), vyhýbať sa nekvalitným drogériovým farbám a teraz zdôrazňujem, vyhýbať sa drogériovým šampónom kondicionérom maskám a všetkým prípravkom z drogérie, ktoré obsahujú silikóny, (vlasy na vonok zarovnajú, uhladia, vlasy sa lesknú ale to je len oblbovák, pretoze, takto obalený vlas prestane túto tiaž zvládať a vypadne, silikóny sa hromadia a vrstvia na vlase), preto po používaní týchto prípravkov babám vypadáva tolko vlasov a oni nevedia že z čoho...Najlepšie je kúpiť šampón v lekárni, podľa typu vlasov, ktoré sú na prírodnom zložení a silikóny v nom nenájdeš. sú drahšie, ale lepšie kúpiť jeden poriadny sampón + kondicionér, ako vyhadzovať peniaze za drogériové oblby..ja objednávam z pilulka.sk ,využívam tieto kuponyzdarma.sk kupóny a nevýde to až tak draho...a ešte je dobré každý týžden aspon raz použiť vyživujúcu masku (nie avon, nie oriflame, nie drogeria, nie číňan) na prírodnej báze napríklad značka Milva na hydratovanie vlasov.

Super girl

Ja som vyskúšala všetko ale nepomohlo to a nieco na rast vlasom aspoň o 25 cm za mesiac aj pol neni nič?????? Keby ste mi poradili ako na to bolo by to super.P.S.dakujem

Andiee

Ahojte ja som skúšala už všeličo. Mám veľmi veľké broblémy s vlasmy takže možem dať pár rád čo pomohlo mne a vrelo doporučujem vyskúšať :) Doporučujem hlavne Methionin tablety(vlasy,nechty) 2-3 tab. 3xdenne(ak to nieje forte), nazbierať si čerstvu žihľavu a pripavovať si odvar ( potom vtom vlasy nechat pár minút namočené 1-2xdenne) viem je to zdlhavé ale vlasy začnu rásť, dostanú lesk a vyzerajú po čase ako keby ste používali tužidlo :). A ak nieje čerstvá žihlava využivala som prípravky Bioaquanol U stimulator, Bioaquanol H , Bioaquanol šampon.. niesú to mega drahé vecičky( zoženiete to v lekárni) takže sa to dá využivať dlhodobo spolu s kombináciou methioninu ... :) Tak snáď niekomu pomože :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako urychlit rast vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk