Ako urychlit rast vlasov

Taika

mne dost pomahaju vitaminy od dmky na vyzivu vlasov cena 2,70 € ... za tyzden polcentimetra mi narastli vlasky :)

Mata232

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinný šampón Hairina, my ho doma používame vyše roka a sme spokojní -odkaz odstránený- :-) Pozerám, že existuje aj vlasový olej od toho výrobcu a ten má v popise, že je určený hlavne na rast a posilňovanie korienkov, takže hlavne ten by ti mohol pomôcť. Ale s ním nemám skúsenosť, takže neviem povedať... :-)

kajusaBA

HelenaVer a kde si si robila ten kadernicky kurz? amosk.sk? Hladam vhodnu agenturu, googlim, len je toho tak vela :/ diky snad odpovies

Miria hair

Ahojte, odporúčam vodičku z tesca, volá sa regener, priesvitná fľaštička s červenou vodou na obnovu a výživu vlasov, pekne z toho rastu, používam vždy po umytí asi rok, cena je okolo 1,20-1,50 :) vyskúšajte :)

Miria hair

Ahojte, odporúčam vodičku z tesca, volá sa regener, priesvitná fľaštička s červenou vodou na obnovu a výživu vlasov, pekne z toho rastu, používam vždy po umytí asi rok, cena je okolo 1,20-1,50 :) vyskúšajte :)

sona963

mne na rozstiepene konce pomohlo strihanie horucimi noznickami, chodim uz roky, konce sa mi tak nelamu a vyziva Amitamin® Hair , vlasy mi nepadaju a su poddajne a leskle, z donnahair tabletiek som nemala ziadny vysledok.

TerkaVeverka

Ahojte ,urobila som zásadnú chybu išla som sa ostrihať ku kadernicke lenže ja mam kučerave vlasy, a ako mi ich ostrihala a vyfenovala tak mi vyskočili a mam ich nad ramená som z toho nešťastná nepáči sa mi to :( a neviem co by mi pomohlo na zrýchlenie rastu vlasov :( prosím pomôžte mi. Ďakujem