Ako urychlit rast vlasov

zuzi74

A hlavne nie caste umyvanie vlasov a uz vobec nie tymi takzvanymi "kvalitnymi" peniacimi samponmi. Z nich sa pokozka len vysusuje, vlasy sa mastneju a lamu.

nelkaaa

Zrýchlenie rastu nikdy nie zastirhávaním. Vypatlané kaderníčky, čo neviedia, čo sú vlastne vlasy zač, vám povedia, že to zaberá. MÝTUS!!! A hluposť. Zastrihávanie mŕtvych vlasov - to su mrtve bunky, nemá možnosť odoslať koži a korienkom informáciu, že maju viac rásť. Neexistuje.

Zaberá:
- zmena stravovania
- prísun vitamínov, zinku, látok prospešných pre rast vlasov
- menej stresu a viac radosti
- viac pohybu
- viac zeleniny

Len pre inšpiráciu článok hodný pozornosti a5.sk
- človek si zničí vlasy často sám. Vynechajte žehličku, ničenie prehnaným fénom, nikdy nezapletajte ako černošky na pláži a nikdy prosím nenoste hnusné dredy. To najhoršie čo možete vlasom spravit, dredy. Po hygienickej stránke je to hnus, hoci vám dreďáci budú tvrdiť, že v žiadnom prípade. Lenže nimi prichádzate o vlasy definitívne a na dlho. Hlava sa z toho spamätáva ešte dlho.

pepek12

ahojte.
ja vidím že nie som jedina čo má problém s rastom vlasov ja ako malá som mávala dlhánske vlasiská,všetci mi závideli.No ja neviem čo mi vbilo do hlavy dala som sa ostrihať na mikádo :( .potom mi ako tak vlasy narástli po pás.No zas ako hlupa som sa dala ostrihať a to som si povedala že už nikdy.:( .teraz mi vlasy narástli po plecia no včera som si dala ostihať končeky nejake 3cm. BANUJEM mala som ich už ako tak dlhé.Počula som o žihľavovom vyvare,a tak som si do zahradky šla natrhať žíhľavu a dnes ráno som si ju dala.Nevjem usúdiť či to pomáha kedže som si ju dala prvý raz.No dúfam že pomôže.a k tej horčici a cesnaku predsa cesnak vam môže vlasy popáliť si myslim.NO AK NIEKTO MA ODSKUSANY NIEAKY CISTO PRIRODNY RECEPT PROSIIIIM POMOZTE.Vopred ďakujem.

asiii

Zdravim, chcem sa opytat kto ma skusenosti so zinkom?? Lebo vobec mi nerastu vlasy, znicila som ich zehluckou a nijako si ich neviem dat dokopy :-/ lamu sa strasne :-/

Johanka.54

fúha, o horčici a cesnaku na vlasy som ešte nepočula ;-) pomáha to aj na prílišné vypadávanie vlasov?

Leni456

Mne teda dosť dlho nerástli vlasy, ale potom som si kúpila zinok a mala som taký ten kondicionér na rast vlasov od oriflame (značka hair x) a doooooosť mi to pomohlo a pritom ma to vyšlo dokopy do 7 eur takže vrelo odporúčam

lolo00

Ahojte, chcela som sa opýtať ako je to s tým Dixi. Naozaj to pomáha? A ako dĺžka narastie za ten týždeň. Dá sa to kúpiť v lekárni alebo normálne v drogérii. Ďakujem. :)

siss11

Skúste aviváž :) neverila som, že by to pomohlo, vlasy mi rástli strašne pomaly, ale do 2 mesiacov som videla výsledky