Ako urychlit rast vlasov

suhajda

z aromaterapie pomaha cedrovy etericky olej, ylang ylang, rozmarinovy etericky olej - podporuju rast vlasov a zdravu pokožku hlavy bez lupin.

miesam si ich s makadamiovym, arganovym a kokosovym olejom. super vec.

vlasy zabalit na min. 30 minut do tejto olej. zmesi a potom ozmyvat najlepsie samponom bez SLS - co je detergentna zlozka ktora vlasy a pokozku hlavy vysusuje - takze sa jej treba vyhybat...

bunny16

tak stopercentne overená vec je...ja som mala vlasy skoro až vzadu vyholené dva roky dozadu, a teraz mám krásne dlhé vlasy :) tak rob toto:
-stále si češ vlasy hlavou dole,
-minimálne tri hodiny pred každým umývaním si natri vlasy 100 percentným čistým kokosovým olejom (nikdy ho nedávaj na mokré vlasy inak sa velmi zničia)...ja som to robila tak že na noc som šla spať s takou tou čiapkou do sprchy aby som nezamastila celú postel
-umývaj si vlasy vlažnou alebo jemne studenou vodou
-poriadne ich premasíruj šampónom ako najdlhšie sa dá
-NIKDY SI NEFÉNUJ, NEKULMUJ, NEžEHLI, NEFARBI VLASY!!
-pi veľa vody a čaju
-a hlavne buď trpezlivá...
inak kokosový olej je zázrak...ja ho používam na všetko, je aj súčasťou môjho domáceho séra na rast mihalníc ktoré ozaj funguje :) používa sa aj na suchú kožu, zblednutie pigmentových škvŕn...

marika93

Na rast a zdravie vlasov najviac pôsobí strava, to čo dávate do seba, tj. alkohol cigarety a jedlo. Pre krásne vlasy je dobre užívať aspoň nejaký čas vitamíny, ktoré vlasom dodajú to čo im chýba, ja mam veľmi dobré skúsenosti s donnou, ktorá mi pomohla hlavne keď mi vlasy veľmi začali vypadávať a boli zničené :)

cajka

caute a tu zihlavu kolko si date na ako dlho sparite cca? po umyti samonom si len tou prhlavou oplachnete? nestaci si trebars kupit zihlavovy aktivator nejaky? ci to je asi horsie.. mne tiez pomalicky rastu.. asi 2 mm za mesiac:(a skusila som vselico sice viac menej proti padaniu som skusala ale teraz som ostrihana tak premyslam ako by som rast urychlila. chyba kadernicky:((

Severka

aj strava veľmi moc pôsobí na rasť a zdravie vlasov. Ale rady si prijať k srdci. Každý človek tu má svoje skúsenosti čo mu pomáha a treba sa podeliť a vyskúšať aj rady iných.

Severka

aj strava veľmi moc pôsobí na rasť a zdravie vlasov. Ale rady si prijať k srdci. Každý človek tu má svoje skúsenosti čo mu pomáha a treba sa podeliť a vyskúšať aj rady iných.

Severka

aj strava veľmi moc pôsobí na rasť a zdravie vlasov. Ale rady si prijať k srdci. Každý človek tu má svoje skúsenosti čo mu pomáha a treba sa podeliť a vyskúšať aj rady iných.

dubka

Raz do tíždna si travu na dvore a odstavte v odstavovacom pridajte citron a potom si natrite na vlasy nechajte 20 minut.

funny1224

OŠKVARKA 1478 : mohla by som ťa poprosit aby si my poslala na moj email podrobnejšie ako pripravit to oplahnutie s horčicou a s cesnakom.Moj email je funny1224@azet.sk
Velmi pekne ďakujem :-)