Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som sobecka?

Príspevok v téme: Som sobecka?
pomelo

Hrozne milujem manzela mojej znamej, stretavame sa spolu, mame sa o com bavit, milujeme sa aj 3 krat za hodinu. On ma deti, nechce od nich odist. Ona je prenho vzduch. Nikto o nas nevie, len jej brat nas raz spolu videl ale mlci. Je mi snim fajn ale viem, ze keby sa o tom dozvedela jeho zena bude hystercit a vyhrazat sa. Je narozdiel odomna skareda. Ako mu mam povedat ze chcem aby sa rozviedol so zenou?

datelinka

aha, prepáč ty mne. už nepamätám, či som zareagovala.
túto tému by mali premenovať na tému odpustenia :-)

datelinka

denz, keby si vedel, čo to bol za deň, nepýtal by si sa, prečo som to pochopila ako som pochopila. a už sa mi nemusíš ospravedlňovať, mne stačí raz :-) nehnevám sa už dávno.

Denz

datelinka- ja som vazne netusil,ze mas v ten den zly den.......
este raz prepac teda.
Ja som totiz clovek....co aj ked mi niekto neviem co napise....beriem to z nadhladom.
Teda normalnych ..........
Neviem preco si ma pochopila tak ako sa stalo........

barbinka

inko: no tak áno, vymýšľa tu stále niekto niečo, ale keď ti mám pravdu povedať, tak k tebe mi to vôbec nesedelo, len som z toho nejako nechápala.

som rada, že sme si to vyjasnili :-)
a prepáč ešte raz za krivé obvinenie...

datelinka

a už tu nechatujme, lebo pôjdeme sedieť :-) do imaginárnej maccinej väznice :-) tej sa musí zasa čkať....

datelinka

a po druhé, denz? :-))
však som to prijala.
za normálnych okolností by som sa zasmiala na tom, ale v ten deň to bolo hrozné, ako sa na mňa smola valila.... a keď som myslela, že je po všetkom zlom, tak do toho denz uťal :-)) ale ok, nechajme to tak, teraz mi to už pripadá komické, teda tá moja reakcia :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som sobecka? - Fórum - ZDRAVIE.sk