Krvacanie po prvom sexe

:)

pokial sa nevenujes fyzickym aktivitm, krvi bude vela, teda v tvojom pripade bolo, to bola krv od defloracie, nie je to nic vazne, prirodzene

teta

Dakujem za rady!Uz to preslo,len som zbytocne stresovala.....:) fuu...uplne mi odlahlo......len dufam ze sa to uz pri dalsom sexe nezopakuje......:(

dora

S tym sa netrap, ak nemas ziadne bolesti, asi je to normalne. Aj mne sa to stalo a trvalo to niekolko dni. Bolo to uz sice davno :-).

teta

No ale mne to krvacanie nesilnie......prvy den som krvacala a teraz mam len taky hnedkasty vytok.....a predtym sa mi stalo ze ked ma chalan palcoval zacala som krvacat a menzes to nemohol byt stalo sa to v ten isty vecer ako som prisla o panenstvo a vtedy sa to stalo prvy krat.Predtym ked ma prstoval bolo vsetko v pohode prosiim poradte mi!dakujem

erika

moze ist aj o poskodenie ciev v tesnej blizkosti panenskej blany. ak este stale krvacas chod k lekarovi. mne sa stalo cosi podobne. krvacala som cely den v domneni ze to je v pohode ale bolo to stale dost intenzivne a nakoniec som skoncila na oddeleni pri zasivani.