Depresia ?

Príspevok v téme: Depresia ?
Awake666

Mam problem, myslim,
niekedy mam take stavy.. ze,mam uplne depku... som bez energie, je mi blbo, smutno najradsej by som reval ale ani to sa mi neda a zrazu behom minuty osm vesely vysmiaty clovek... soms trasne anladovy v poslednom čase, absolútne sa mi nedá sústrediť, v jednom momente počúvam napr. učiteľku a zrazu som myšlienkami na kilometre vzdialený realite... a myseľ mi blúdi niekde v prázdne.
Môžem mať depresiu ?
_______________________-
Depresia - www.zdravie.sk

Denz

mary-anne- to je zly postoj k samej sebe.
Ventilovanie je velmi dolezite.......problem clovek nesmie dusit v sebe.
Zenam pomaha ak sa vyplacu,ale nie na sto percent.
Treba to s niekym prebrat a nemysliet si,ze tvoj problem nikoho nezaujima......ved si predsa jedinecna a ma ta vela ludi v laske.

mary-anne

denz vies, ja som ten typ cloveka, co sa snazi tvarit, ze je vsetko ok, vsetko dusim v sebe. ja tak vravim, ze kazdy ma dost svojich problemov, nie to ho este zatazovat mojimi, aj ked sa vravi,ze to pomoze..no na to musi byt povaha.. a niektore su bohuzial take, o ktr.radsej nikomu nechcem hovorit... ked som sprosta, tak som sprosta...

mary-anne

tak po prve som teraz v praci, asi by bolo dost blbe odist si zabehat,ale aspon som sa pobavila (jasne, nevedela si to barbinka:) )
denz, nic nie je take jednoduche , ako sa zda..ked nevies, co ma vsetko trapi a co je vlaste za mojou zlou naladou, tazko pomoze posielat ma niekam, ked to mozne nie je.....

Denz

mary-anne- musis sa premoct.......ten prvy krok je najtazsi,ale potom to uz bude hracka:)
Zavolaj priatelke a chodte spolu....zahrajte si tenis alebo chodte si zaplavat....do posilnovni.
Nieco co by ta bavilo.
Alebo aj s partiou do prirody.

mary-anne

Denz, ako som pisala nizsie, u mna to velmi nie je mozne, teda to pozitivne myslenie.. viem, najhorsie je, ked to ani nevyskusam a hned tvrdim,ze to nie je mozne. ale ked nemam na to ozaj naladu.na nic.
nic ma nebavi.no presne ako v tom teste..

Denz

mary-anne- skus tomu verit:)
je to naozaj super relax a adrenalin:)
cim viac sa clovek unavi........tym viac pocituje stastie a spokojnost.
Niekedy ludia makali ako otroci a nemali taky stav ako v dnesnej dobe ludia.
Preto aspon z casti sa treba o to snazit.

ojka

možno by viacerých zachranilo pozitívna energia z niečoho čo človeka naplňa a kapánek pozitívneho myslenia (:
awake, možno si len dosť náladový, alebo it hlavou lieta kopu myšlienok, v ktorých nemáš poriadok (: