Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ekzemy v tehotenstve (seboroicka dermat.)

Príspevok v téme: Ekzemy v tehotenstve (seboroicka dermat.)
rybka17

prosim poradte. Nikdy som nemala ekzemy a teraz sa mi vyhadzal po celom tele, bola som u dvoch koznych , diagnoza ta ista -seboroicka dermatida, su to take cervene fliacky po celom tele a potom sa to meni na take suche miesta. mam na to nejake masti ale som z toho uz zufala, vyzera to strasne a svrbi to...mate s tym nieto skusenosti??

Ivka 1

Rybka kazda zmena na kozi je zalezitostou
vnutra.V tehotenstve dochadza k odcerpavaniu vitaminov,mineralnych latok z tela matky a babetko si berie vsetko,co potrebuje pre svoj vyvin.Odporucala by som uzivanie vitaminov a mineralnych latok vo vyvazenom pomere aby sa Ti do tela doplnili chybajuce ziviny a zaroven aby malo babetko vsetko, co potrebuje.
Mam velmi dobre skusenosti s kremom,ktory obsahuje obsahuje az 66,46 % aloe, kolagén, elastín, lanolín, olej z broskyňových jadier, jojobový olej, vazelínu, vitamín E.Použiva sa hlavne na suchú podráždenú pokožku,pri psoriáze, atopických ekzémoch a môže sa používať aj ako denný krém .
Velmi dobre je potierat suche miesta tycinkou Aloe Lips, ktora chrani pokozku pred poveternostnymi vplyvmi.
Ak budes chciet, mozes mi napisat na mail, mam pre Teba riesenie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ekzemy v tehotenstve (seboroicka dermat.) - Fórum - ZDRAVIE.sk