Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kožné ochorenie bezradnost?

Príspevok v téme: Kožné ochorenie bezradnost?
cokina

Nikdy v zivote som nemala na pokozke absolutne ziadne neduhy. Asi mesiac mam takmer po celom tele vysyp: na chrbate+krize, prsia nieco na rukach i nohach. I na zadnej casti tela. Su to vyrazky, ktore sa casom naplnia tekutinou, nie moc svrbive. Po prasknuti sa menia na bolavu chrasticku, ostavaju jazvicky. Dokonca niektore vyzeraju ako svihnutie prutikom-pozdlzne, v akutnej forme mierny opuch, po odozneni zaschnute. Prosim vas, o co ide a ake vysetrenia absolvovat? Hanbim sa, je to neprijemne. Dakujem za odpoved velmi.

laevicka

Vsetko zle sa deje v nasom traviacom trakte velmi vela koznych chorob mame zo zlej latkovej vymeny skus ocistu - detoxikaciu organizmu otvor si stranku dr natura sk tam najdes colonix ktory ti precisti steny criev tym aj cely organizmus.

Tibianaaa

uff az teraz som si vsimla tvoj novy prispevok .. v tomto ti neviem poradit :( hladaj na nete, googli ako sa len da a drzim palce! Skore uzdravenie!!!

Tibianaaa

jednoznacne alergia, skus si hodit na noc Zodac alebo dithiaden .. ale ten je silnejsi, cez den by som zvolila skor Zodac aby si vladala fungovat. No taktiez sup na alergologiu!

cokina

Pisala som prispevok kozne ochorenie - bezradnost 26.01.2010. Katalinka, Cajik a Nebudeto mi radili. Dnes vam mozem povedat, ze je podozrenie na LICHEN RUBER PLANUS a som z toho uplne hotova. Robili mi biopsiu a caka sa na vysledky.Ak ma niekto skusenosti, prosim velmi - NAPISTE, dakuje cokina

katalinka

cokina neviem ti veľmi poradiť, mala som podobný problém ale po všemožných testoch mi príčinu nenašli.Určite vyhľadaj lekára a dodržiavaj diétu-šetriacu. Viem ako sa cítiš, začni to riešiť, nech to máš čím skôr z krku :-)

nebudeto

ja neviem, no napada mi, ci to nebude nejaky herpeticky vysev, mozno i pasovy opar?
no skus posilnit imunitu, c-vit vo vysokych davkach a zinok, selen
no a skusn si kupit epigen v spraji a s tym to striekaj, mozes skusit aj koloidnou striebornou vodou.
ak je to alergicke tak pridaj dithiaden 3xdenne a uvidis...
ak teda nenavstivis lekara

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kožné ochorenie bezradnost? - Fórum - ZDRAVIE.sk