vysadenie hak

Sexuska

To som rada dievcata, ze ste dostali, po com ste tuzili, nezabudnite, ak vam bude znovu meskat, skuste petrzlenou vnat ako napoj.

Eva 27

ale ta vnat len vyvola menstruaciu, nie? lebo u mna bola ta porucha predtym sprevadzana mastnymi vlasmi, vyrazkami, opuchli mi clenky a pod.ja som vysadila po 6 rokoch (vratane tych dvoch pauz) no a ten yam mi pomohol a tentokrat sa nic nestalo.

hej naraz lebo som sa dopredu vystresovala a brala som ich naraz aby som to poistila. ale teraz uz beriem len 2 krat denne yam. kupila som to na starlife.sk. ale zevraj sa to da zohnat aj inde. len neviem kde :)

simča27

Baby tak teraz večer som to dostala, takže petr.vňať asi spapám zajtra v zemiakoch, juuuuj aká som rada, už celý deń ma vaječníky boleli ale to každý mesiac a 4 mesiace nič až teraz, asi sa moje telo zľaklo tej vňate...

Mirka023

Mirkaa, lekarka ti pravdepodobne povie, že nemožeš... ked ti do teraz nevedela pomôcť, mysliš že teraz ti povie, jasne zoberte doplnky... nie umele hormony. Lekarka si myslim, že ťa už dorajdala dosť, najprv s HAK a teraz s týmito liekmi. na tvojom mieste vysadim to, čo ti ona dala a beriem vňať, Yam, pripadne Gynex a musi sa ti to upraviť., resp. ja som sa na lekarov vykašlala a odvtedy mi je super, nemam ani alergie a chora som tiež nebola.

mirkaa

eva, to beries wild yam aj gynex sucasne?? ci ako? skusim! nemam co stratit, najprv tu vnat a ked nepomoze, poradim sa s lekarkou co s tymi mojimi tabletkami, ci na ne mozem tie produkty

lyzicka

a kde sa da objednat ten yam? odkial ho kupujete vy? Ja tiez vysadzam hak a nechcem, aby sa mi vratili bolesti, tak by som to rada vyskusala. Je to drahe?

Sexuska

levicaaaa-tu mas vysvetlenie, je toho v literature viac, tak v skratke, funguje to na rovnakom principe ako kazda ina rastlina. Aj Wild Yam je rastlina aj pupava je rastlina, aj zihlava. Kazda rastlina je na nieco ine, priroda to vymyslela sama, a cinania a ini to skusanim zistili, co funguje ako. Teraz nenajdem to info o vnati, ale co si pamatam z citania, tak proste nejak pozbudi estrogeny, zvysi sa cinnost vajecnikov atd...proste to ta vnat nastartuje, je to tazke uverit, ze taka obycajna vec, co nam rastie v zahrade to dokaze lepsie ako vyvolavacky na gynde, ale je to tak. Mam vyskusane obe metody a jednoznacne sa priklanam k petrzlenovej vnati.

www.sisterzeus.com