Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

vilka214

Trápi ma momentálne tento istý problém:-/ Už rok sa snažíme s manželom o bábätko a stále nič:-/ Som z toho smutná a potrebujem poradiť čo Vám dopomohlo k otehotneniu?

bianca.pp

Všetkým snažilkám a túžiacim po miminku doporučujem stránku otehotnenie.sk. Možete tam nájsť pomoc a dobré rady, okrem toho si tam možete objednať výživové doplnky podporujúce plodnosť, napr. aj spomínaný PinkFertil

Karolinka1

Otehotnieť sa mi podarilo asi po roku snaženia. Užívali sme s manželom prípravky na podporu plodnosti BlueFertil a PinkFertil a teraz sme úspešne tehotní. Čakáme dievčatko, ktoré by sa nám malo narodiť na Vianoce - náš vianočný zázrak :-)

lizinka

No ja som si zacala na sebe vsimat tie zmeny asi tak v tretom tyzdni..vtedy, ked mi kramy mali dojst a nic..dovtedy som sa nejak nepozorovala, tak neviem...ale ta unava bola taka divna a nohy ma fatal boleli (som bola 14 hodin na nohach, predtym v pohode a teraz som nemohla stat od bolesti..)a som prespala tri dni...a ja v noci tak isto, cez den len spat v noci sa budim kazdu chvilu...

angi07

No, unavená som aj ja, zaspím už o 20,00 ale potom sa zobudím okolo 3 ráno a neviem zaspat... Kedy sa objavili prvé príznaky? Je to možné že už prvý týždeň?

lizinka

Moje príznaky: prvá bola únava, ale taka, ze som zaspavala postojacky...a druhy priznak bolo neskutocne bolestive pichanie v podbrusku, az krce a nafuknute brucho...potom ma zacali boliet prsia..ja som hned citila, ze som tehotna, citila som sa tak "inak"..

angi07

Prvé príznaky tehotenstva??? Ahoj, snažím s otehotnieť 10 mesiacov. Pred 7 dňami som pocitovala silnú bolesť v podbrušku, všetko ma bolelo... Myslela som si , že to je cysta, lebo som už mala podobné problémy...V pondelok ráno sme mali sex, išla som na záchod, a už som sa nevecdela postaviť. Takú silnu bolesť som este nikdy nemala! Všetko ma bolelo, plakala som, kričala som od bolesti, myslela som si , že omdlem! Bolo to príšerné. Išla som k lekárovi , on povedal, že na ultrazvuku vidí malé množstvo tekutiny , možno praskla cysta, alebo mám práve ovuláciu. Prešiel týždeň, stále mám zvýšenú teplotu ( 37,2- 37,5) bolia ma prsia, mám troška nafúknuté brucho, a akoby sa mi furt tak velmi jemnučko točila hlava. Na test je asi skoro, máte skúsenosti s prvými príznakmi ??? Ďakujem!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.