Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

usiko

mirka,

jasne, ty aj v 21 tt mozes zacat citit,takze klud...ono, tiez nie je iste, ze ti lekar stanovil spravny datum otehotnenia, takze tie posuny mozu byt aj dva tyzdne....vlastne niekto nevie, kedy sme otehotneli, ktory den, takze tie tt su len orientacne....

dadkaaaa

neboj sa, uz to zacne ustupovat podla mna :)) bude ti lepsie :)
tak ja moc dufam, ze ma to obide, lebo chodim do prace a furt behat na wcko, ktore mame 2 wc pre asi 30 bab ..... fuuuu

isabella

tak to mas dobre, ktovie, mozno budes z tych stastnejsich a nevolnosti ta obidu :-)))
ja som z tych menej stastnych, mna este neopustili :-/// aj ked priznavam, ze trocha to polavilo (nezvraciam kazdy den) no kazde rano mi je stale dost zle a nikdy neviem ci to vydrzim :-DD

dadkaaaa

ahoj isabellka. nie, zatial som v pohode. sem-tam sa mi zatoci hlava a pride mi zle, ale hned to prejde.. :))
a tebe je uz dobre? uz mas to najhorsie za sebou ?

ele

ja som prve pohyby citili presne v 20tt. a bolo to nerozoznatelne od jemneho pohybu criev, az neskor som to vedela presne identifikovat :) Tiez som bola prvotehotna.

dadkaaaa

tak dievčatká moje, bola som u dr. a vyfasovala som už aj tehot.knižku :)) SOm v 6tt :))
teším sa a zároveň sa bojím, som blbá :(

isabella

tak ja si osobne tiez nemyslim, ze moje male si tam robi diskoteku, bo vacsinu dna podla mna prespi, ale sem tam ma niekde stuchne :-DDD

mirka 23

Takže tento týždeň možem čakať... Lebo ja tolko toho nacvičujem so sebou... a babetko je take spokojne. No a tešila som sa na motiliky a nič.

isabella

mirka ak si prvorodicka, tak je to v pohode, ved sa vsade pise, ze nie je vynimkou, ked zena ked je prvorodicka pociti pohyby az v 20tt, myslim, ze nemusis mat obavy ;-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk