Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

Ivka 1

ZunaMama rovnako ako som uz pisala, da sa upravit aj ovulacny cyklus a pomale spermie s pomocou prirodnych produktov .Napis mi na mail ak chces ale najprv sa o tom porozpravaj so sestrou a svagrom,pripadne im daj kontakt na mna.Mozem to napisat aj sem ale nesmiem uvadzat nazvy produktov :), tak sa ozvite ak budete chciet pomoct.

ZunaMama

Ahojte, píšem za sestru. Snažia sa o babatko rok a pol a nedarí sa. Nikdy nebrala HAK, prešla si roznymi vyšetreniami, a nakoniec sa zistilo, že problém je u jej manžela - má málo spermii so sníženou pohyblivosťou. Predpísali mu nejaké vitamíny, no po 3 mesiacoch má výsledky ešte horšie. Čaká ho vyšetrenie v Košiciach. Sestra má zrejme aj nepravidelnú ovuláciu - aspoň podľa ultrazvuku. Neviete poradiť, čo ďalej? Ako posobí ten petržlenový vývar? Ďakujem.

Ivka 1

Mrkvus nebud smutna,pomocou prirodnych produktov sme dokazali pomoct pri rozhadzanom hormonalnom cykle a aj pri polrocnej absencii menzesu. Ozvi sa ak budes chciet.

Ivka 1

Mirka gratulujem :) nech sa dari malickemu aj maminke s ockom. K tomu wild yamu aj vcelia materska kasicka a vceli pel :)

mirka 23

No tak ja som už po. 14.1. sa nam namiesto Peťky narodil Peťko :-) No taky šok na tom stole.. ale je krasnučky a hlavne zdravý. A baby ktore čakate prve babo, ten pôrod nie je nič hrozne a strašidelne ako sa všade na nete piše.
Držim palce aby ste otehotneli. Na Upravu hormonov Wild Yam a Dong Quai :-)

mrkvus

čafte kočky,

takže bola som na vyšetrení na gynde, ale žiadna sláva, robil mi hormonálny profil, a povedal mi, že mám strašne rozhádzané hormóny, tie čo majú byť nízke sú vysoké a naopak. Najhoršie natom je, že to nemôžem nejako ovplyvniť.

Vo februári pôjdem ešte na ďalšie vyšetrenie, a potom sa uvidí, asi nás pošle do poradne, alebo tak.. to povedal, no som zvedavá, ... ale som z toho smutná... snažím sa, si to nepripúšťať, ale je to ťažké, 1,5 roka a stále nič .. ach jaj, a kto vie koľko ešte fňuk :-(

babeny, želám Vám šťastné pôrody, aby ste to mali čo najskôr za sebou.

držím palce všetkým snažilkám

diuš

Čaute kočky,
chcela by som sa zapojit do tejto temy, precitala som si vsetky prispevky, ktore ste pisali.
v prvom rade by som vam chcela poblahozelat, ze sa vam nakoniec podarilo otehotniet...:)))) aj vam trošku viac zavidim ...:))
ja sa s priatelom snazim uz cca pol roka a stale nic...:(((
stale ked to dostanem, tak ma chyti taka depka, ze az:(( ale treba dat hlavu hore a ist dalej si myslim...
kedze vy ste to vacsina dotiahli do konca uspesne tak si myslim, ze aj my to dotiahneme s mrkvus uspesne do konca:)))

mirka 23

no už ti to zastavovať určite nebudu, si myslim. Ja som dnes bola na vyšetrenie a pravdepodobne to tak skoro nebude. Ale to vraj ťažko povedať, pri prvorodičkách to ide zrazu. A zase niektore vraj chodia otvorene na dva prsty aj mesiac. No uvidime, ja by som to už chcela mať za sebou.

isabella

mirka, no ja zacinam mat strach aby to nebolo este pred silvestrom a najvacsi strach mam z toho, ze kedze mi vtedy na zaciatku termin posunuli, tak ak by sa to aj teraz spustilo, ze mi to budu chciet zastavit, co by uz ani nemali podla mna

isabella

millla, pockaj dva dni a urob test znova ak ti menzes nepride, tazko povedat, aj hcg moze byt nizke a takisto nemusi byt ziadne, par dni este vydrz ;-)