Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

usiko

isabella,

takze uz 17tt!!! leti to, ze? a este stale ti je zle?

Inak,vravi sa, ze pri chlapcovi byva zle velmi dlho ale neviem, ci s tou krasou je to pravda. Ja na zac. tehu som mala plet ako porcelan, za celych 15rokovsom ju taku nemala, lebo mam akne...potom sa na chvilu zhorsila, ale len mierne, na partyzdnov ateraz to mam rovnako, krasna pleta vo vseobecnosti som na tvarkrajsia....keby som takto ostala, tak by som brala aj viactehotnosti zasebou:-))) skoda, ze to predje po porode:-(((..teraz nemusim pouzivat ani krem, len si vecer umyjem tvar mydlom a je to...a bude to dievcatko naisto!takze to by som sa nespoliehala......inak, len aby vsetko nam dobre dopadlo....

lienkak

z vlastnej skúsenosti viem, že je to super, keď je na ultrazvuku s tebou partner,

my vlastne s manželom už máme jedného drobca doma,
to sa teraz snažíme o súrodenca, a troška to nejde tak, ako by sme si to predstavovali :(,

a ten náš drobec bol "hanblivý" teda skoro celé tehotenstvo, a to som mala rizikové, takže tých ultrazvukov bolo dosť, až niekedy v ôsmom mesiaci, keď som bola zasa hospitalizovaná v nemocnici, tak ukázal jednému lekárovi pindíka,
ale ja som si aj tak vždy myslela, že to bude chlapček, taký vnútorný pocit, a aj také tie vonkajšie prejavy: že mi nebývalo vôbec, ani raz zle, pekná pleť...

isabella

dadkaaaa, kofeinovym veciam by si sa mala vyhnut, ja som tak aj na zaciatku robila, lenze ja mam velmi nizky tlak ako som tehotna a aj som sa o tom s lekarnickou rozpravala a ta mi vravela, ze kludne si raz za cas mozem dat kavu, alebo kludne aj kolu... pokym nemas vazne zvyseny krvny tlak, tak si myslim, ze v rozumnej miere mozes aj kavu ;-)
ja si myslim, ze dievca, bo som bola na zaciatku taka strasne skareda az to pekne nebolo, sama vyrazka a tie nevolnosti, to ani nehovorim, ale uvidime, manzel si mysli, ze budeme mat chlapca :-DDD

isabella

lienkak, nemas za co, ale ved je to na kazdeho zvazeni, tak ci tak su to vitaminy, zle to neurobi...
este veru nevieme co budeme mat, sono budeme mat najblizsie az koncom septembra a snad male nebude hanblive a ukaze sa nam :-))) a uzi si to sono so sestrou, ja som bola v 11tt a manzel bol zrovna u zubarky vtedy, uvidim ci sa mu podari so mnou este ist :-)

lienkak

isabellka:

ďakujem za info.
17 t.t. - to je krásne, už vieš, čo budete mať?
moja sestra je teraz 20 t.t., práve sa s ňou chystám na 3D ultrazvuk, manžela má teraz v zahraničí, tak jej idem robiť spoločníka :))

isabella

tu co mi predpisala doktorka, na to sa aj vztahovala nejaka zlava z poistovne, tu som si davala rano a vecer, asi sa najskor porad s lekarnickou, bo ja netusim, ze ktore druhy maju aky obsah tej kyseliny... a teraz mas dobre obdobie, mozes jest uhorky, papricku a vselico mozne aj nemozne co je zelene a tam je tej kyseliny tiez vela ;-)

isabella

tu co mi predpisala doktorka, na to sa aj vztahovala nejaka zlava z poistovne, tu som si davala rano a vecer, asi sa najskor porad s lekarnickou, bo ja netusim, ze ktore druhy maju aky obsah tej kyseliny... a teraz mas dobre obdobie, mozes jest uhorky, papricku a vselico mozne aj nemozne co je zelene a tam je tej kyseliny tiez vela ;-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk