Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

dadkaaaa

ved prave, ze nechcem nieco nasilu tlacit do seba. urcite radsej vela ovocia a zeleniny...
isabella tu kyselinu mam jest 1 tabl. denne?

isabella

dadkaaaa, zatial ti ta kyselina bude stacit a potom sa porad aj s lekarom, uvidis sam co ti odporuci, ja ako som aj napisala, nechcem riskovat bo v rodine velke deti mame, resp. moj muz aj jeho brat mali cez 4,5kg a ich rodicia boli tiez ked sa narodili velki, tak ja nejdem riskovat

isabella

lienkak, kvoli vysokej porodnej hmotnosti, tych vitaminov je fakt vela a babo ma potom aj viac ako potrebuje, ja osobne som to nechcela riskovat, kedze z manzelovej strany sa vzdy rodili velke babence... radsej sa snazim mat pestru stravu na vitaminy a coho je treba viac, to mi doktorka predpise...

dadkaaaa

isabellka dakujem :))) takze mi staci len ta kyselina listova, o.k. :)
keby si ma len videla aka som potom zostala zmatena :D uuuplne mimo :D

isabella

dadkaaaa, v prvom rade gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)))))))))))
k tym vitaminom, tak mne praveze lekari take doplnky ako baby plan, centrum materna a podobne zakazali, na zaciatok som mala len kyselinu listovu, takze bude stacit ak si kupis tu podla mna a lekar ta dalej uz usmerni ;-)))

dadkaaaa

dakujem lienka. som teraz taka zmatena, ze to co som vedela, z neviem...
len sa neboj podari sa to, ked to ani nebudes cakat. ja som tiez dlho cakala a podarilo sa. :))

lienkak

Dadkaaaa,

gratulujem,
aj my s manželom sa snažíme o bábätko,dúfam, že sa nám to čím skôr podarí, už som z toho občas dosť nervózna, je to hrozné, chcieť a stále nič :((

môj lekár mi odporučil aj v toto obdobie - pred otehotnením, užívať buď nejaký komplexný prípravok ako Calibrum Baby Plan, Materna... a iné, je ich kopec, ktoré sa berú aj v prvý trimester,
alebo aspoň kyselinu listovú a vitamín E.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk