Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

dadkaaaa

len predvčerom som si robila test. no ked som si ho robila, bola som si ista, neviem proste som to vedela... :))
niekedy na buduci tyzden pojdem na gyndu :)

mrkvus

kočky, ďakujem za rady...

takže myslíte, že by som mala prestať brať ten duphaston, a začať s tými bylinkami? alebo brať aj to aj to?

usiko

...ale drzim palce, nechto vyjde...treba poskusat co sa zadari...aj vsetko,lennie naraz...nieco zaberie......musi.....a telo tiez casom zmudrie....

usiko

Gynnex je podla mna tiez individualny,lebo pocas prestavky vantike,ked mi nenabehol menzes ani po vyvolavackach, mi toto ponukla a zabezpecila lekarka, akoze pomoze a nic.....vobec nic....tak som zacala bratzase HAK, lebo ved aj tak som si vtedy akuratnasla priatela, takze som zabila 2 muchy jednou ranou....

usiko

No,ja fakt neviem, ci mi pomohol Yam, lebo to neviem porovnat...iba raz som bola vtakej situacii a to som ho brala......

Co javiem, mozno sa ani tak velmi nerozchadzame, ja tiez antiku uz nechcem, ale je fakt, ze ked som studovala mala som trvaly vztah tak si nic bezpecnejsie neviem predstavit.....pouzivat kondom tak to by som panikarila asi kazdy mesiac,,,ja som strasny panikar.....teraz ked som uz starsia, s priatelom sme boli a zili asi 2 roky, tak kvoli neziad., ucinkom som to vysadila a chvilu sme sa chranili kondomom,ale je to ostara, tak potom prerus. suloz..... s tym, ze ak to zlyha, tak nevadi,lebo teda uz sme aj skoro pripraveni na rodinu...a nezlyhalo...a potom ked sme chceli cielene otehotniet tak to vyslo na druhy pokus...asi som mala velke stastie ze mi telonabehlo.....tak si to vazim.....

mirka 23

Je na Slovenskej 40. Je to v branke, hned na rohu kde je to velke parkovisko, v tej branke je aj lekareň alebo firma Vinci.
A Gynex je tiež na upravu hormonov a stoji 26 eur.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk