Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

usiko

no, ani ja ju nebudim kazdy den, ale ked sa prichytim, ze ju dlho nepocujem, takm ju zobudeim...stale lepsie ako utekat na pohotovost a tam na nu budu puatat ultrazvuk, ktory sa jej velmi nepaci.....takze raz dvakrat za tyzden ju budim...aby som si bola ista....

mirka 23

A manžel mi na to hovori, že nenam budiť babetko :D A ja že kočky to tak robia a on mi na to povedal, že nech to nerobia :D No presne ked som na chrbte tak citim šťuchance :-)

usiko

mirka,

ni vidis,

ked sa ti to nezda, tak ho zobud...si pohybaj s bruskom zboka nabok a uvidis...mne kope hned ako sa ulozim na chrbat /mne to nevadi/, a pokrcim nohy,,,,brucho prepadne a malej sa to nelubi, a zacne.....

mirka 23

No tak ja to už asi citim :-) A hlavne ked spim na boku a troška ho to tlači, tak vtedy sa hýbe. Mslim, že termin mam spravne určený, aj podla velkosti babetka to lekarka potvrdila. Ale večšinou to babo aj tak spi alebo čo :-)
Dadka gratulujem :-) Proti nevolnosti su velmi dobre traviace enzymy. Daš si jeden rano a maš pokoj na cely deň, resp. dva. A zaklad je nebyť hladna, vždy mať po ruke nejaku piškotku alebo niečo podobne, ked ti pride horšie, tak hned jedz.

usiko

mirka,

jasne, ty aj v 21 tt mozes zacat citit,takze klud...ono, tiez nie je iste, ze ti lekar stanovil spravny datum otehotnenia, takze tie posuny mozu byt aj dva tyzdne....vlastne niekto nevie, kedy sme otehotneli, ktory den, takze tie tt su len orientacne....

dadkaaaa

neboj sa, uz to zacne ustupovat podla mna :)) bude ti lepsie :)
tak ja moc dufam, ze ma to obide, lebo chodim do prace a furt behat na wcko, ktore mame 2 wc pre asi 30 bab ..... fuuuu

isabella

tak to mas dobre, ktovie, mozno budes z tych stastnejsich a nevolnosti ta obidu :-)))
ja som z tych menej stastnych, mna este neopustili :-/// aj ked priznavam, ze trocha to polavilo (nezvraciam kazdy den) no kazde rano mi je stale dost zle a nikdy neviem ci to vydrzim :-DD

dadkaaaa

ahoj isabellka. nie, zatial som v pohode. sem-tam sa mi zatoci hlava a pride mi zle, ale hned to prejde.. :))
a tebe je uz dobre? uz mas to najhorsie za sebou ?

ele

ja som prve pohyby citili presne v 20tt. a bolo to nerozoznatelne od jemneho pohybu criev, az neskor som to vedela presne identifikovat :) Tiez som bola prvotehotna.