Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

mirka 23

mrkvus a ako dlho sa snažite? Ja som sa takto sledovala na začiatku, ale môj problem bol, že som predtým brala HAK. Nam sa to podarilo po dvoch rokoch, ked sme už fakt nečakali, proste nezaoberali sme sa babetkom, ale uživali život.

sisa72

Mrkvus...

nečitala som celý prispevok, ale asi máš problém s otehotnením.. Ja som otehotnela po 8 rokoch manželstva.. A tolko som si vytrpela, ale podarilo sa!! Viem že sa ľahko rozpráva ale dočkáš sa!!!Teraz má dcérka 12 rokov a sme radi že ju máme...

držím Ti palce ☺

mrkvus

usiko,

veru poplakala, dotklo sa ma to, veľmi...viem, písala som, že si to nepripúšťam, ale v kútiku môjho srdiečka som tajne dúfala, ...nechcem písať, že strácam nádej, ale pomaly strácam...

ďakujem za podporu, je to od teba veľmi milé :-)

usiko

ale, mrkvus,fakt?svina jedna mrchava....javiem,isto si si aj poplakala.....treba len verit....pozri na izsabellu, tiez uplne stracala nadej a uz ma kontakt so zachodovou misou, ked si dobre pamatam...a to kazdy den:-))

Zlatko,podari sa, viem to...drzim palceky...papa

usiko

ale, mrkvus,fakt?svina jedna mrchava....javiem,isto si si aj poplakala.....treba len verit....pozri na izsabellu, tiez uplne stracala nadej a uz ma kontakt so zachodovou misou, ked si dobre pamatam...a to kazdy den:-))

Zlatko,podari sa, viem to...drzim palceky...papa

mrkvus

tak kočky, mala som pravdu :-(

dnes som tú mrchu dostala, a s takými bolesťami, že som nechápala.

nemám slov...

:-(

mirka 23

Mrkvus, no ked som videla čo sa dava do tabletiek kyseliny listovej u nas na Slovensku, tak tiež by som to asi nebrala. Našťastie mam kvalitne doplnky. A v Čechach sa da zohnať Swanson, čo je super.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk