Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

usiko.

mrkvus, tak ako? Ja som robila 6 dni po vynechani a boli dve silne ciarky, takze aj ty uz musis mat dve...ak si tehu...a to mozes byt...inak ja som si spravila 4 testy, lebo som nechcela verit:-)))

Ella Joy

Ahojte, mozem tu kyselinu listovu kupit aj bez predpisu? Je to v tabletkach..len nedavno som zistila, ze som tehu, ale este som nebola u lekara. Bola som predtym aj na RTG kde som podpisovala, ze som nie gravidna, ale vtedy som ani len netusila, ze som..myslite, ze to moze mat nejake nasledky. Zjavne, asi ano, ked to chcu podpisovat...

mirka 23

Ked ti už meška menštruacia, tak už možeš robiť. A ak si neskutočne unavena, tak môžeš byť tehotna. Tak daj potom vedieť že ako :-)

mrkvus

čafte babenky,

po akom čase ste si robili tehu test, ak ste mali podozrenie? Mne dnes mešká 5 deň a bazálna teplota sa stále drží nad 37 stupňov. Test som si už kúpila, ale neviem, kedz by už bol objektívny, dakujem za radu.

Držte palce :-)

mirka 23

hviezdička, hlavne kyselinu listovu papaj, určite ti to lekar povedal. Držim palce, nech ti všetko dobre dopadne. Kolký si týždeň?

hviezdicka*

ja som otehotnela na 1 pokus, zial som hned aj potratila. Teraz som druhykrat tehotna a museli sme si pockat 7 mesiacov. Drzte palce, aby nam to dobre dopadlo :-)

slivka1975

mam 35, manzel je starsi a podarilo sa nam to na prvy krat. to som si ani nemyslela, ze by to mohlo vyjst. bolo to mozno aj vdaka euthyroxu -liek na stitnu zlazu a zrejme aj preto, ze to bolo kratko po menzese a mám krátky 24-26 dnovy cyklus. o podobnom pripade som aj citala v jednej diskusii. A samozrejme aj psychika robí vela, pretoze nie som z tých, co by chceli dieta silou mocou a co najskor. Skus vitaminy, ktore su specialne urcene pre prvý trimester a pre obdobie planovania tehotenstva.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk