Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

isabella

ahoj tiramisu, ja som tiez teraz nedavno pozerala do temy, ze to tu nejak spi, dlhsie som na zdravie nechodila vobec, akosi som pri vsetkom ostatnom pozabudla...
nebud sklamana, na prvy mesiac to naozaj vyjde malokomu, aj nam to trvalo pol roka a mas pravdu, nasa mala mala vcera prave sedem mesiacov :-D budem ti drzat palce

tiramisu

Ahojte dievcata, este tu niektore chodite? Tema uz dlho spi. biba2, cakas uz male? A mrkvus a daddka? Hlasim sa k snazilka, pisala som tu minuly rok, ze som strasne zatuzila po dietati, manzelovi chvilu trvalo, kym zacal chciet aj on...
Zacali sme sa snazit minuly mesiac a... nic. Roky neberiem hak, sledujem si ovulku, vsetko ok a nic... Bola som sklamana, lebo v kutiku duse som akosi dufala, ze sa to urcite podari hned v prvy mesiac.
isabella, vy ste sa snazili pol roka a teraz mas uz sedemmesacneho drobca, vsak?:) Dufam, ze sa vam vodi dobre a dava mi to nadej, aj ked to cakanie je priserne. Tak sa ozvite, baby.

mimisek

Bolestivost a sila krvacania je aj dedicna. A to, ze tvoja sesternica cakala na otehotnenie rok neznamena, ze to bolo kvoli slabej menzes alebo, ze ty to budes mat tiez tak. Tak si z toho nic nerob. U nas vsetky zeny trpeli a trpia... Nic moc, hlavne ked je clovek v robote:( Manzel sa ma dnes pytal, ako mi moze pomoct, tak som mu povedala, ze on teda moze a na dost dlho:)

alexa 5

Dnes som sa o tom rozprávala aj so sesternicou, ktorá má asi týždňové bábo a ona mi povedala, že aj ona mávala uplne slabučné krámy a má bábo..ale že sa snažili nejaký rok..no to je ešte ten lepší prípad..lebo je dosť takých čo sa snažia aj omnoho dlhšie.

No tak to ma mrzí, že ty si z tých, kt. nemáju také bezproblémové krámy..ale tak veď ono to prebolí vždy..:) tak v tom prípade sa ty drž..:D

mimisek

Nemal by byt ziadny problem:)Akurat taky, ze ti zavidim:)) Momentalne mam menzes a priserne ma boli brucho.
Drz sa.

alexa 5

mimisek, ďakujem...no mám to tak stále odkedy beriem antikoncepciu.tak sa mi to upravilo..predtým som tiež nemala nejaké veľké krče ani bolesti, ale trocha silnejšie krámy..ale tak hádam nebude s tým nejaký problém..spýtam sa nato ešte gynekologičky...:D

mimisek

alexa, pokial mas takyto menzes stale, tak ziaden problem by si nemala mat. Kazda zena ma iny menzes. Vies, ci mas ovulaciu? Aby si mala srdce na pokoji, mozno by bolo vhodne urobit ultrazvuk pred menzesom, aby lekar videl, ci mas dost vysoke endometrium. Ale nepanikar zbytocne.

alexa 5

Ahojte.písala som tento dotaz na sexuologii, ale potom čo som si niektoré príspevky prečítala tu, tak si myslím, že skôr tu mi budete vedieť poradiť..keď mávam veľmi slabu menštruáciu a trvá tak max. 3 dni hrozí mi riziko, že nebudem môcť mať deti?? ešte sa síce o ne nepokúšame ani nič, ale ja už mám z toho, ani neviem prečo strašnu paniku :( a deti by som veľmi chcela..ak niekto o tom niečo viete, prosím napíšte..ďakujem...

mimisek

mirka, porod za sebou nemam, preto neviem, v ktorej polohe by mi bolo dobre, vychadzam len z toho, ze ked mam menzes bolesti, najlepsie mi je skrutej na boku. Na chrbte s natiahnutymi nohami by ma to asi bolelo, ale ked vravis, ze je to ok, tak potom to nejak zvladnem. Dufam:)
Ozaj- viem, ze sa vyznas v doplnkoch vyzivy. Poradila by si mi nieco proti nevolnosti, co sa moze v tehotenstve? Trpim "morskou nemocou", ked sa nieco okolo mna intenzivne hybe, napriklad, ked stojim na semafore a jazdia okolo mna auta, alebo niekedy sa mi to stava aj z pocitaca, ze mi z toho pride nevolno od zaludka. Je na to nieco? Dakujem.

mirka 23

mimisek, ja si neviem predstaviť že by som rodila po čupiAčKY. ja som bola rada, že ležim na tej koženej koze, mala som viac sil. cele kontrakcie predýchavaš počupiačky.
a epi je blud, to suhlasim, aj babetku sa z toho ujde. a jak som videla ako to pichaju babe v najhoršich kontrakciach... no ďakujem pekne. 15 minut, kým sa trafili...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk