Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

angi07

No, unavená som aj ja, zaspím už o 20,00 ale potom sa zobudím okolo 3 ráno a neviem zaspat... Kedy sa objavili prvé príznaky? Je to možné že už prvý týždeň?

lizinka

Moje príznaky: prvá bola únava, ale taka, ze som zaspavala postojacky...a druhy priznak bolo neskutocne bolestive pichanie v podbrusku, az krce a nafuknute brucho...potom ma zacali boliet prsia..ja som hned citila, ze som tehotna, citila som sa tak "inak"..

angi07

Prvé príznaky tehotenstva??? Ahoj, snažím s otehotnieť 10 mesiacov. Pred 7 dňami som pocitovala silnú bolesť v podbrušku, všetko ma bolelo... Myslela som si , že to je cysta, lebo som už mala podobné problémy...V pondelok ráno sme mali sex, išla som na záchod, a už som sa nevecdela postaviť. Takú silnu bolesť som este nikdy nemala! Všetko ma bolelo, plakala som, kričala som od bolesti, myslela som si , že omdlem! Bolo to príšerné. Išla som k lekárovi , on povedal, že na ultrazvuku vidí malé množstvo tekutiny , možno praskla cysta, alebo mám práve ovuláciu. Prešiel týždeň, stále mám zvýšenú teplotu ( 37,2- 37,5) bolia ma prsia, mám troška nafúknuté brucho, a akoby sa mi furt tak velmi jemnučko točila hlava. Na test je asi skoro, máte skúsenosti s prvými príznakmi ??? Ďakujem!

tiramisu

Dakujem ti.
Mne zrod noveho cloveka pride ako taky zazrak, ze si neviem predstavit, ze sa to moze stat aj mne... Je to proste cosi velke. Teraz mam druhy den po ovulacii a ktovie, co robi vajicko...

tiramisu

Nie, neboli sme na ziadnych vysetreniach. Tento cyklus som si robila ovulacne testy a mala som ho pozitivny v case, ked mam vzdy ovulacne bolesti, takze sa mi to len potvrdilo, ze viem, kedy to mam. Z tych ovu testov mam peknu postupku, pekne vidno, ako ciarka tmavne a potom zase bledne. Test vysiel pozitivny rano na 13. den cyklu, este vecer bol pozitivny a rano uz negativny. Snazime sa od osmeho dna kazdy den. Uz nebudem merat nic, len si manzela proste uzivat a snad sa to skoro podari.

tiramisu

Dakujem, snazim sa, len to tak velmi chcem, ze stale na to myslim. Teraz cakam, ci sa zadarilo, vcera som mala ovulaciu... Dufam, ze sa z toho nezblaznim.
A clovek si namysla, ci je v poriadku, ci je manzel v poriadku, ved si vies predstavit...