Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

Laurina22

Isabella,zda sa mi to smiesne,poznam zeny,ktore sa snazia roky,ona sa snazi mesiac,ja sa o dieta nesnazim a uz teraz viem,ze za mesiac sa mi to ani nepodari.Urcite by som takto nestresovala a nebola v krci,preboha.

elca

ZA DVA ROKY OD PRVEJ SNAHY
A KED SME TO PRESTALI ROBIT KOLI DIETATKU A LEN TAK SME SI UZILI VTEDY SOM OTEHOTNELA

MALA SOM 85 KG A PROBLEM ZO STITNOU ZLAZOU
AJ TO MOHLO BYT DOVODOM PRECO AZ DVA ROKY SME CAKALI

isabella

laurina a ty si sa uz snazila nejaky cas neuspesne o babatko, ked sa tu tak pohorsujes? podla mna tiramisu nestresuje, ale kazda dufa, ze to bude hned

isabella

ahoj tiramisu, ja som tiez teraz nedavno pozerala do temy, ze to tu nejak spi, dlhsie som na zdravie nechodila vobec, akosi som pri vsetkom ostatnom pozabudla...
nebud sklamana, na prvy mesiac to naozaj vyjde malokomu, aj nam to trvalo pol roka a mas pravdu, nasa mala mala vcera prave sedem mesiacov :-D budem ti drzat palce

tiramisu

Ahojte dievcata, este tu niektore chodite? Tema uz dlho spi. biba2, cakas uz male? A mrkvus a daddka? Hlasim sa k snazilka, pisala som tu minuly rok, ze som strasne zatuzila po dietati, manzelovi chvilu trvalo, kym zacal chciet aj on...
Zacali sme sa snazit minuly mesiac a... nic. Roky neberiem hak, sledujem si ovulku, vsetko ok a nic... Bola som sklamana, lebo v kutiku duse som akosi dufala, ze sa to urcite podari hned v prvy mesiac.
isabella, vy ste sa snazili pol roka a teraz mas uz sedemmesacneho drobca, vsak?:) Dufam, ze sa vam vodi dobre a dava mi to nadej, aj ked to cakanie je priserne. Tak sa ozvite, baby.

mimisek

Bolestivost a sila krvacania je aj dedicna. A to, ze tvoja sesternica cakala na otehotnenie rok neznamena, ze to bolo kvoli slabej menzes alebo, ze ty to budes mat tiez tak. Tak si z toho nic nerob. U nas vsetky zeny trpeli a trpia... Nic moc, hlavne ked je clovek v robote:( Manzel sa ma dnes pytal, ako mi moze pomoct, tak som mu povedala, ze on teda moze a na dost dlho:)

alexa 5

Dnes som sa o tom rozprávala aj so sesternicou, ktorá má asi týždňové bábo a ona mi povedala, že aj ona mávala uplne slabučné krámy a má bábo..ale že sa snažili nejaký rok..no to je ešte ten lepší prípad..lebo je dosť takých čo sa snažia aj omnoho dlhšie.

No tak to ma mrzí, že ty si z tých, kt. nemáju také bezproblémové krámy..ale tak veď ono to prebolí vždy..:) tak v tom prípade sa ty drž..:D

mimisek

Nemal by byt ziadny problem:)Akurat taky, ze ti zavidim:)) Momentalne mam menzes a priserne ma boli brucho.
Drz sa.

alexa 5

mimisek, ďakujem...no mám to tak stále odkedy beriem antikoncepciu.tak sa mi to upravilo..predtým som tiež nemala nejaké veľké krče ani bolesti, ale trocha silnejšie krámy..ale tak hádam nebude s tým nejaký problém..spýtam sa nato ešte gynekologičky...:D