Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Netehulka

mirka 23- Co je zle na predpisani HAK?Je to lepsie, ako chodit potom na potraty.

Ten Duphaston, neviem, ako to naozaj je, lebo citavam, ze mnohym pocas tehotenstva ho daju preventivne na udrzanie, ale neviem, ci naozaj plosne kazdej.

Ja som pouzivala na ovulaciu vyvar z petrzlenovej vnate, no a progesteronu som potom vyprodukovala dost aj bez duphastonu, ale nie kazda ma take stastie.

mirka 23

Mrkvus, ak budeš mať nahodou problem, tak už nie Duphostan, ale Dong Quai prípadne Yam. Na tvojom mieste by som to jedla, pomaha to.
Gynekologovia su užasni, najprv predpisuju HAK a potom plošne, každej Duphostan... užasne.

mrkvus

babenky, tak Vám závidím, ale v dobrom :-)

vysadila som duphaston, a mrcha prišla sama od seba na 30.deň, to je v pohode, tak som rada, že sa mi ten cyklus konečne dáva do normálnu, rozhodla som sa, že už nebudem do seba pchať žiadne pirule, ani nič podobné...

tak všetkým držím palčeky, aby ste sa čo najskôr stali budúcimi šťastnými mamičkami :-)

hádam sa to niekedy podarí aj mne :-) dúfam....

isabella

ahoj usiko, uzasne, uz 3t na svete? wow... akosi som to ja vobec nepostrehla, mala som toho teraz dost a malo som sem chodila...
neviem teda odkedy som vam baby nepisala, v stredu zacinam 30tt... ale stihla som byt asi tak mesiac dozadu zasa v nemocnici, lebo sa mi tie moje nevolnosti velmi zhorsili, tak som bola na infuziach, ale odvtedy je to pomerne dobre, stane sa mi, ze zvraciam len obcas... mala inak veselo vymysla, kopka si a pomaly uz nakupujeme a zhaname co treba, tak sa teda na tu nasu malu princeznu zaciname pripravovat :-)))

Womanana

Mam 30 rokov a tiez sme sa s manzelom snazili otehotniet. Po 6 mesiacoch, ked tehotenstvo neprichadzalo sme vyskusali dopomoct tomu prirodnymi prostreidkami. Zacali sme brat vitaminy Fertil man a Fertil care v kombinacii so specialne namiesanymi cajikmi... Presli 2 mesiace a podarilo sa nam uspesne otehotniet. Teraz som v 20tt a tesim sa na babetko :-))))

mirka 23

mrkvuš, hlavne sa nestresuj, uživaj si život. Babetko pride fakt, ked to budeš najmenej čakať. Stava sa, že treba čakať na babo niekolko rokov, ale všetko bude tak, ako ma byť, fakt. Inak berieš Yam alebo Dong Quai?

usiko

mra....gratulujem, my uz sme 3 t na svete.....

mrkvus, je mi to luto........btw. riesis uz aj s lekarom?

isabella, ako?

mra

ahoj usiko,
ja som mala vraj podla lekara velmi zly hormonalny profila a tvrdili mi ze sa budem musliet dlho liecit dali mi hormony
s ktorych mi bolo zle tak som brala iba bylinny extrakt a prirodne produkty vitain B6 zelene algae etc. zacala som sa o otehotnenie snazit v janurari 2010 v prostiriedku marca som otehotnela a teraz som zacala 9-ty mesiac. Lekarka tvrdi ze som jej najvacsi zazrak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk