Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zelený čaj

munz

ELZA zas len odrbáva. Túto rozprávku o zázračnom schudnutí len kopíruje a pridáva do každej témy v diétach, len sa mení prípravok, teraz to bol thermacuts a predtým nejaký reduxs. A mení aj prihlasovacie mená, teraz ELSA, predtým PATULI aj ako MARIA. Čiže jasná snaha odrbať a nalákať čo najviac zúfalcov.

Elsa35

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu vk.cc som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

katikaluz14

Zelený čaj je dobrý na všetko. Ja nepijem kávu ale zelený čaj lebo je v ňom aj kofeín a nie je mi taký ťažký na žalúdok. Pomáha pri veľa veciach aj pri problémoch s trávením :)

Chvilcaje

Já osobně piju každý ráno sypaný čaj, aby mě to pekně nakoplo po ránu. A samozřejmě že bez cukru jen prostě čistý čaj takhle je to nejlepší. A je mi asi jedno jestli zelený, černý a nebo oolong čaj. Záleží podle chutí na co mám ráno chut.

V. Vytřísal
Bloger - www.chvilkanacaj.cz
Radši tři dny bez soli, než jediný den bez čaje.

simona183

Popri chudnutí som kombinovala rôzne čaje… pre mňa osobne bolo základom toho že bol bez cukru…ale konkrétne čo sa týka zeleného čaju tak najčastejšie pijem popradský. Okrem čistého zeleného mne osobne najviac bez cukru chutí www.popradske.sk zaujímavá kombinácia aj bez cukru :) ak máte nejaký iný tip na dobrý zelený čajík tak mi hoďte sem nejaký tip :)

Peter-ZC

Dobrý deň,
aj keď je táto diskusia už staršia, nestráca na svojej aktuálnosti.
Aby sa vyťažilo z čaju maximum, je potrebná aj kvalitná príprava zeleného čaju, ten samozrejme musí byť tiež z kvalitného zdroja, napr. naposledy som kupoval tu: www.cajaren.sk
Zelený čaj je potrebné zaliať nie vriacou vodou, ale cca okolo 75-80 C.
Osobne zvyknem najprv čaj umyť, t.j. po zalejem malým množstvom vody na 10 sec a zlejem. Až následne si pripravým prvý nálev, lúhovanie 1 minúta, potom druhý lúhujem 2 minúty a tretí 3 minúty. Štvrtý nálev je od smädu. Pri každom náleve je voda vždy chladnejšia.
Na zdravie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zelený čaj - Fórum - ZDRAVIE.sk