mejkap

Príspevok v téme: mejkap
SISA156

neviem aky mejkap si mam vybrat.viem ze taka tema tu uz bola ale chcem aby mi niekto poradil.Pouzivam skinoren krem od koznej a ta mi poradila pouzivat zmatnujuci krici krem.Najprv bol naozaj dobry a vydrzal aj pol dna ale teraz si ho dam a o dve hodiny mam mastnu tvar,pritim pouzivam aj zmatnujuci puder.a ak vyjdem do zimy von tak akoby sa mi stiahol na jedno mieso a potom som flakata.MATE NIEKTO SKUSENOSTI Z NIECIM TAKYM???? AKY MEJKAP BY BOL VHODNY PRE MNA AK MAM PROBLEMY Z AKNE A POUZIVAM SKINOREM???? viem ze sa mam opytat koznej ale chcem vediet si sa z nou niekto zhodne.. VELMI PEKNE DAKUJEM :D

aa77

ten stay matte od rimmelu je vážne dobrý...a to s tou zimou mam problém aj ja...ráno mi stačí dať si minimum make-upu a tento púder a vyzerá to úplne dobre...ale stačí že som chvíľu vonku na tej zime a napr. okolo nosa mi to akoby úplne zíde dole...nechápem tomu..

aluska

vichy dermablend je akurat tak super maska a ked ma dievca akne tak bude vyzerat jak babika,..a to si ho moze dat minimum...

dzufka

hlavne netreba zanedbavat hydrataciu pleti!!!Ja použivam na noc hydratačnu masku la roche-namiesto kremu,vyborna

Tina11

Aaa...zabudla som... pouzivas na make-up puder? Lebo inac to nedrzi a lesknes sa. Rimmel Stay Matte Compact Powder Foundation vydrzi matny dlho.

papaja

foxy

na aku plet je dobry ten estee lauder?
lebo som o nom citala dobre recenzie len neviem,ci by sa mi hodil tiez
inak to s tym leskom po par hodinach riesim cely zivot aj ja ,ked sa mi uz zda,ze som nasla vhodny make up za par tyzdnov ma vyvedie z omylu