Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierny zazrak

Príspevok v téme: Čierny zazrak
sabina 369

Ma niekto skusenosti z ciernym zazrakom,teda melasou co sa tyka priberania.Viem ze je velmi zdrava ale ja by som chcela pribrat.Je to prirodny produkt preto by som chcela pribrat od niecoho prirodneho a ne od nejakych tabliet. ak ma niekto skusenosti o tom ci sa od neho pribera napiste. dakujem

simka111

Ma niekto nejake skusenosti s uzivanim cierneho zazraku?????????
Ake ma pozitivne ucinky ste spozorovali???
Ma vplyv na stav akne??? dakujem

Viem ze je to velmi zdrave a ma to vela vitaminov,mineralov ale chcela by som poznat nazor inych :D

simka111

Viem ze je to velmi zdrave a ma to vela vitaminov,mineralov ale chcela by som poznat nazor inych :D

simka111

sabina 369

tak uvidim zacnem ju brat a mozno priberiem..moja mama ju berie a ona trocha pribrala ale inac je to naozaj zazrak mojej mame tirz pomohla pri bolestiach chrbtice,bolest zaludka a vselico ine,sama hovori ze sa po nej citi inak.

melasa

melka - a v akých mnozstvach a intervaloch si ju uzivala, ked si zacala priberat? ake ako rychlo si zacala priberat? ked si ju vysadila, schudla si spät na pôvodnu vahu, alebo si zostala na tej, na ktoru si pribrala?
chcem pribrat, mam ju doma, neuzivam ju pravidelne (kvoli chuti a voni, strasne sa mi protivy:)) preto chcem vediet, kolko a ako casto uzivat, aby som naozaj pribrala...

dakujem vopred za odpoved...

melka

ja som uzivala melasu na chudokrvnost,no musela som prestat,lebo som zacala velmi priberat.Kludne ju uzivaj,moze ti len pomoct na vselico.

zujky

ahoj, ja neviem,ci je melasa najvhodnejsia na priberanie. Ale pre nas, pre celu nasu rodinu je to fakt ,,cierny zazrak". mamce,sestre pomohla s anemiou, akne, unavou.... . Bratovi -sportovcovi pomohla s bolestivymi kostami. Je vyborna na celkovu regeneraciu, precistenie tela,vitalitu. A nespocetne mnozstvo inych ,,veci".. .
Urcite ju nekupuj v lekarni, tam je velmi predrazena oproti internetovych BIO obchodov.
Na pribratie skus PANGAMIN - pivne kvasinky. Bratia po nich prebrali.. .Vela stastia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čierny zazrak - Fórum - ZDRAVIE.sk