Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cviky na zadok a stehna

TrainingBoy

Tak poporiadku, ked chudnes, tak z celeho tela, ale z oblasti kde mas najviac tuku, chudnes najviac. Cviky ti pomozu spalit tie potrebne kalorie a spevnit postavu. Hlavne je cvicit, tym nic nepokazis, ostatne veci su detaily, ale ked sa pytas, tak rano je dobre na chudnutie, vecer na spevnenie/rast svalov. Zakladny cvik su drepy, tym by som zacinal, samozrejme, nasa vlastna vaha nie je dostatocna, preto treba pridat nejaku vahu, popripade ist na nejaku masinu na ktorej vlastne drepujes. Da sa cvicit aj s vlastnou vahou, ale to su uz skor cviky na vytrvalost...

DeniskA :D

pripajam sa ku vam..potrebujem tiez schudnut na stehnach a na zadku..lenze nejako mi chyba pevna vola..:(..a inak neviete kedy je najlepsie cvicit?..rano, poobede, vecer..??:)..

simkaa

ahojte aj ja sa k vam pridam..tiez som nasla nejake cviky na zadok a stehna, ktore by som chcela spevnit..ale nemam pevnu volu nato aby som vecer nejedla :(( vzdy si musim nieco dat..aj dnes som si dala a uz mam nervy z toho ze radsej som sa mala napit vody :DD tak ideme teda cvicit spolu sledovat nase vysledky? bude to lepsie..

Ema132

ja som si dala vcera dokopy par cvikov na brucho, stehna, zadok a prsia..nie na chudnutie ale na spevnenie:) nech som pevna:)) dobre cviky som nasla na www.sportujeme.sk ;)

Trdielk0

ludia vravia že schudnúť je ťažké ale je to veliká blbosť.. stačí len chcieť a nebyť lenivý ako väčšina.. ja som schudol 8 kg ani neviem ako.. a to som ani nechcel schudnúť.. šlo to samo v posilke.. nedržte žiadne trápne diéty.. sú nezdravé.. keď chcete schudnúť tak jedzte menšie porcie.. a večer už nejedzte.. k tomu bude najlepšie keď budete chodiť do fitka.. doma ten zadok a stehná nevyformuješ na to treba stroje .. vo fitku vyformuješ , zapotíš a schudneš.. a keď nevieš aké cviky tak to by mal vedeť každý vedúci vo fitku takže stačí sa spýtať jeho..

zuzic

juj adusa tak to neviem:) rada by som ti poradila ale neviem...skus hodit aj do dalsich tem ci je to mozne...ja viem len ze ked som zacala cvicit na velke brucho ostalo take iste velke iba tvrde:))

luckaaaaaaaa

baby:D ideme cvicit spolu:D ja sa odhodlavam uz od noveho roka... a stale nic...:D lenivost vitaziii.... ale ja potrebuejm este cviky aj na brusko:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cviky na zadok a stehna - Fórum - ZDRAVIE.sk