Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KDE JE CHYBA? :)

janka jani

prezyvka- ty máš 24 rokov a mesiac a tvoja sesternica bude mat v juni 20 rokov nie 19 aj moja sestra sa narodila v roku 1990- teraz 20.1 a mala 20 rokov nie 19....:-)

prezývka :)

no veru bubáčik, ako pozerám, pekne som sa prepočítala.. ale aj tak ma zaujíma, či som si zmylila ten jej datum narodenia :) lebo fakt ma 18 rokov.. tento rok 19 :)

datelinka...

ved ano.. bud-alebo... ale ja chcem vediet, ktore z toho je spravne...:)
ako som napisala na zaciatku, matika mi nikdy nesla :) ale ze by som sa za to hambila... ani nie :)

nevadiiii..

ako sa zmaze tema? :)

datelinka1

prezývka, ak má sesternica 18, tak sa musela narodiť až v 1991. buď je tam rodiel 4.5 alebo 5,5 roka, nič zvláštne v tom nie je.

a kua.. preco som si myslela, ze je koniec februara? asi kvôli datumom dodania v praci.. tam zijem dopredu :) tak sorry za tie 24r a 3 mes :P

ale sesternica ma vazne 18..
v jun 2009 mala 18.. čize v jún 2010 bude mat 19.

kokos, ze by som doplietla datum jej narodenia..?

a nie je to ziadne okakavanie :) fakt nad tym uvazujem cele poobedie...
jedine v tom datume narodenia mojej sesternice som sa musela pomylit...
no toto si este preverim.. som fakt zvedava, kde som sa pomylila :)

idem jej zavolat :P

leeerka

nuz a dala som si tu namahu a vypocitala ti to presne , takze medzi vami je rozdiel, 4 roky, 6 mesiacov a 9 dni ..alebo ked to chces len na dni , tak je to 1636 dni ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KDE JE CHYBA? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk