Kvasinky

Príspevok v téme: Kvasinky
jankaaO

ahojte..o kvasinkach som sa uz po internete podozvedala dost...mna by len zaujimalo ze ked pouzivame s priatelom kondom ci sa aj tak musi preliecit spolu so mnou ??? ak ano staci masticka canesten ??? a este ma zaujima ci tabletky candibene vam pomohli ?? ale myslim ze s tym mate pokoj už navzdy alebo len docasne ???

boba 77

verguci
a co z prírodných by si odporučila proti kvasinkám okrem zmeny stravy, ktorá by mla byť samozrejme prvoradá

verguci

Baby sorry, ale zobudte sa !!! Vy vsetky riesite len dosledok a nie pricinu kvasiniek. Ja som s touto pliagou tiez dlho bojovala, kym som nevedela co je pricinou a kym som sa \\\"lieciela\\\" klasickymi liekmi. Pricinou kvasiniek moze byt prekysleny organizmus - ak jete vela sladkosti, potraviny z bielej muky, konzervovanych potravin, vela masa, tak je to jasne. Treba zmenit stravu. A preco neskusite nieco prirodne, ked vam klasicke lieky nepomahaju?

zuzuľana

jankaaO pravdaže že buť optimista a ver, že sa toho čoskoro zbavíš.Je veľa možností ako ti pomôcť A ak si len to mala pár krát ,tak zatiaľ nie je problém..

jankaaO

tak zatial ked mi nepomoze candibene tak vyskusam ten mycomax aspon raz dvakrat...dufam ze to mi este alergiu nevyvola..a ak nepomoze tak neviem...musim byt optimistka :)
uff zuzulana 3 roky s tym zit musela byt hroza...ale urcite by som takisto vyskusala vsetky moznosti

zuzuľana

ešte som si spomenula, ten mykomax postupom času vyvoláva alergiu , myslím na lieky. keď už tak radšej Sporanox, je to omnoho lepšie

zuzuľana

dievčatá, ja som mávala mykozy asi tak dáko ako jankaaO, fakt o bolo hrozné, pochopí len ten, kto to zažije...A u mňa tento kolotoč trval skoro 3 roky. KATASTROFA. Vymenila som gynekológa a ten mi začal pomáhať. Autovakcína a potom som skúsila aj depoproveru- injekcie. zastavili mi menzes na 1,5 roka, ale, klopem, pomohlo. Ja si myslím, že je to hormonálny problém. držím palce

mellinda

Ten Mycomax stoji okolo 5-6 eur. Neucinkuje to okamzite, mozno o take dva tri dni, ale potom je dlhsie pokoj. Aspon u mna to funguje. Kedysi som mavala kvasinky v jednom kuse, ale u mna to sposobovala hak. Po vysadeni to mozno mavam tak dvakrat do roka, aj to slabsie.

jankaaO

mellinda a kolko to sotji ?? tebe to pomhlo ?? ako nie v kuse mesiac ale tak 4 dni, 2 dni dobre potom zas 5 dni a tak stale dookola to trva mesiac...

mellinda

Mesiac mas kvasinky???? Tak to je na tuto pliagu teda dost dlha doba. U mna to vacsinou byva zalezitost tak 5 dni az tyzdna, kym to vymizne, ale mesiac?? Inac teraz uz je volno predajne aj antimykotikum Mycomax, co je jedna kapsula, ktoru zapijes. Ma to systematicky ucinok na kvasinky, takze ak by ti nezaberala lokalna liecba, skus toto. A hlavne to mozes mat aj kedykolvek pri sebe, kezdze sa to da kupit bez receptu, a nemusis cakat na gynekologa.