Lacna antikoncepcia?

Príspevok v téme: Lacna antikoncepcia?
darija

Som po druhom porode a lekar mi odporucil ak už neplanujem deti si dat vlozit vnutrodelozne teliesko ktoré sa vklada na 5-10 rokov a stoji 85eur. S tým som suhlasila,ale ziadna antikonc.nieje 100% a tak by som chcela ešte uživať nejake tabletky ale nie moc drahé. Poradte mi nejake lacne tablety.Musim sa poistiť dvojako,lebo čert nikdy nespí.

aluska

darija ty ked si rodila tak si si asi vytlacila aj mozog..ked si nimi ublizis potom zistis ze co...ach boze nemam slov
vies lieky su na recept asi z nejakeho dovodu...a to, ze si kamosky nechodia kazde 3mesiace pre recept to nevadi.ale maju recept a bol predpisany len im

.....

darija, sice si po druhom pôrode, ale tvoje zmýšľanie je na úrovni 15-ročných slečien. Užívať 2 druhy antiky naraz? A bez lekára, za jeho chrbtom. Super. Prečo rovno nepovieš pánu doktorovi, že chceš teliesko aj lieky. Veď rieš veci ako dospelá žena. Žiadna antikoncepcia nie je 100%-ná. Ale šanca že otehotnieš je veľmi malá ak dodržiavaš pravidlá. A ak by si aj ostala tehotná, mať tretie dieťa nie je svetová vojna, rakovina, hlad, bieda, utrpenie.......

darija

Lekarovi by som samozrejme o tých tabletkach nepovedala. Ved mame tu lekarne kde sa antikoncepcia dá kupiť aj bez receptu. Všetky moje kamaratky to tak robia lebo sa im nechce behať kazde tri mesiace koli receptu za lekarom. Ja by som si ich kupila sama,a sterilizacia u mna nepripada do uvahy lebo co ak sa nedajbože niečo stane mojim deťom a nebudem mať nikoho potom by som chcela aspon jedno a už by to nebolo mozne.

niekto

nie to neuveritelne ale nieje
aspon vasektomia nieje

na en.wikipedia.org
je uvedene

"male sterilization" 0.15%-0.1%
co vyjadruje pravdepodobnost otehotnenia za rok

myslim ze sa tam jedna hlavne o to ze spermie sa neskladuju v semenichoch takze chlap je este nejaku dobu plodny
teda je to logicke ...

levicaaaaa

žiadna antikoncepcia NIE JE 100 % účinná... ani pri tom najdôslednejšom dodržiavaní pokynov... ale ak sa dodržiavajú dôsledne, minimalizuje sa riziko na najmenšie možné...

lenkaa123456

hormonalna antikoncepcia je 100% ucinna ak dodrziavas vsetky pokyny lekara a doporucenia v pribalovom letaku. ak ste zodpovedni, tak sa nemate coho bat.