Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suchy sampon

Mollyyy

Ja som veľmi spokojná so suchým šampónom od Kardashian Beauty take 2 dry a to som ich fakt vyskúšala neúrekom, tento krásne stiahne mastnotu a nečistoty z vlasov bez toho aby som mala biele flaky po hlave a ta vôňa užasna juuuj, stojí 14,90 € www.mvcosmetics.sk toto je on

ema12

Neviem ako vy ostatny ale mne sa zda, ze mi zo sucheho samponu zacali strasne padat vlasy. Bola som aj u doktorky a vsetko v krvi mam v poriadku. Tak ma napadlo ze naozaj to moze byt zo suchych samponov.

Dominček

Najlepší suchý šampón je \\\\\\\"Timotei pure\\\\\\\" 245 ml, dostupný v 101 dorgérii cena 4,99e.
Mám síce velmi kvalitné,dlhé ale rýchlo mastiace sa vlasy.Po vyskúšaní každej značky šampónu som sa rozhozdla skúsiť suché šampóny,najviac sa mi osvedčil Timotei, po nastriekaní a následnom vyčesaní pôsobia vlasy sviežo,voňajú,lesknú sa.
Odporúčam !!

didron

ja ho pouzivam je skvely vlasy sa mi mastia kazdy druhy den k samponu som si pridala1.57e a vlasy mi vidrzia 4 dni

Ada999

Ja mám tiež rýchlo sa mastiace vlasy. Musela som si ich umývať každý deň. Potom mi kaderníčka poradila suchý šampón, tak som si ho dávala. Vlasy mi v pohode vydržali suché, neboli rozstrapatené. a teraz mi stačí umyť si vlasy tak raz za 3 dni :)Používam taký modrý z DMky:)

PlNK

Alebo si v nejakom kybli na mraze umyjem vlasy... vdaka bohu ze zijem v 21 storoci a existuju sprchy a tepla voda.. len toto tam bude hruza.. ine mi nevadi, len tie vlasy.

mellinda

Proti masteniu docasne pomaha aj zalakovanie korienkov. Takze ked pouzijes suchy sampon, uces si vlasy do zelanej podoby, prelakuj, a mohli by ti vydrzat dlhsie. A ked nie, zakamuflujes ucesom. :)

ana555

juj 4 dni je príliš dlhá doba používania,ja si umývam každý druhý deň,hlavne koli pocitu že nie sú splasnuté,to ked mám mastnejšiu ofinu v práci si občas dám a mám hnedé vlasy,tak to treba trochu prečesať lebo to trolinku farbí na bielo,treba to striekať zo vzdialenosti tak 15cm

PlNK

ved prave ze idem na dlhsie prec a nebudem si tam moct umyt vlasy. neviem ako prezijem tie 4 dni, lebo teraz uz na druhy den po umyti ich mam mastne :( a mam tmave vlasy.

mellinda

A este k tvojej otazke na trvanlivost...je to len kratkodoba pomoc, ale umyvanie to nenahradi. 4 dni je teda dost vela, to ta bude aj hlava svrbiet.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

suchy sampon - Fórum - ZDRAVIE.sk