Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nič sa mi nedarí

Príspevok v téme: Nič sa mi nedarí
akototojemož

strašne často sa fučim . vie ma rozoštvať aj /////. hocičo. teraz nemam čo jesť som nervozny nasrany.....//// . vonku je zima sere ma to . mrznem nemame doma radiatori.... skušal som chodiť do kostola ale tam je tiež zima. ked mam chuť na pečene mama doma spraví dusene. ked mam chuť na sladké spraví rizoto. je to normalne?

lost

teraz nemam čo jesť som nervozny nasrany.....
jedno z rieseni: prechadza do obchodu, cersvy vzduch, zdrave

vonku je zima sere ma to
riesenie: bud rad ze tu nie je 30C vkuse ako v karibiku, nie su komare napriklad, ani iny dotieravy hmyz

mrznem nemame doma radiatori....
Toto je.. otuzovanie.. zdrave, neskor zvladnes viac, nebudes taka makkota a hned chorlavy

skušal som chodiť do kostola ale tam je tiež zima
naobliekaj si 2 vrstvy nejakych pulovrov, viac vrstiev, viac tepla..

ked mam chuť na pečene mama doma spraví dusene.
povedz jej co chces v dany den

ked mam chuť na sladké spraví rizoto.
upec si sam, alebo jej naznac co chces, alebo si objednaj/kup :)

je to normalne?

je to normalne, ak by som mal napisat moje problemy, tak by som bol zrely na samovrazdu.. trocha optimizmu do zivota :) trochu zivota do toho optimizmu a bude vsetko fajn :)

ved pockaj ked budes riesit existencne problemy :D :D :D .. ale ne, aj to bude fajn :) hlavne nestracaj dobru naladu, s nou idevsetko lahsie... ;)

Gerbil

V tom ti nikto nepomôže, dokiaľ ty sám nezmeníš svoj negatívny postoj a nezačneš hľadať v živote to Dobré a Pekné.

dobra vila

"mrznem nemame doma radiatori.... skušal som chodiť do kostola ale tam je tiež zima."

Toto vyslovene ze nerozumiem, co tym chcel autor presne povedat.

datelinka

presne tak, nikto ťa lepšie neuspokojí ako ty sám seba. chceš dusené? sprav si dusené. chceš sójové rožky, zbehni si sám do obchodu a kúp si ich. chceš mať vyžehlené tričká? sprav si to. a budeš spokojný, vyplníš rozumnejšie čas a nebudeš musieť písať svoje problémy na fórum :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nič sa mi nedarí - Fórum - ZDRAVIE.sk