Psycholog,psychiater v Topoľčanoch

Katka 118

Dobry den prosim vas pomožte mi najst dobreho psychiatra v Topolčanoch surne,,,,,,,ak sa tu najde nejaka dobrá dušička a pomože mi budem velmi vdačna,,,,Meil zdenka 818@post.sk

cokoladka898

tak ako kedy...ked som tam bola naposledy...t.j.piatok tak do desat minut boli traja pacienti vybaveni...inokedy tam clovek caka stvrt az pol dna...zalezi ake budes mat stastie...

cokoladka898

urcite ti neda silne lieky...uvidis, ked ti nebudu sediet tak ich vymenis, ale kym si zvyknes mozu niektore robit sarapatu...aj mne robili, a strasnu to ti poviem, ale dlho sme hladali ale nakoniec sa podarilo a nasli sme a funguje to a ja zijem plnohodnotny zivot :)

cokoladka898

maja ked ma psycholog podpisane zmluvy tak neplatis nic a ked je psycholog sukromny tak neviem presne, podla toho ktory. je to velmi individualne.

mati, uz ani neviem kto ma dostal k psychiatrovi...bolo to asi pred dvomi rokmi, u mna dost dlho trvalo kym som sa dala dokopy, ale stoji to za to. ty si iny pripad, lahsi takze aj tvoje liecenie bude jednoduchsie, ale nechcem zlahcovat, musis na sebe tvrdo makat...a potom uvidis, stoji to za to...

mata22

cokoladka a mysliš že by mi teda vedela pomoct?Nedava ti nejake silne lieky? A ty si sa po akej dobe citila lepšie?Ja sa neviem ktomu dokopat,ale samozrejme že viem že takto to sama nevyriešim.V poslednej sdobe sa citim celkom ok asipreto to odkladam.Ty si sa rozhodla tam ist sama alebo ti to niekto navrhol? Vieš o takychto veciach sa tažko hovori.Jeden to nechape,druhy si robi srandu,treti povie že ti nič neni a tak to človek len dusi v sebe mylsiac si že sa to nejako vyrieši.Ozaj a ked sa rano zapišem ako rychlo sa dostanem na radu? Vraj tam byva dost ludi.

cokoladka898

hej je aj homeopatka ale s tym nemam skusenost tak to ti neviem povedat. vysetrenie prebieha uplne normalne...teda este si asi u psychiatra nebola tak nevies...len sa s tebou rozprava a zapisuje si do notebooku. pyta sa ta ako sa citis, aky mas problem, co ta trapi, proste vsetko. zo zaciatku som chodila kazdy tyzden, potom kazde dva, potom kazdy mesiac...ale nie po tyzdni ale po dlhsich intervaloch samozrejme..teraz mi dala lieky prvykrat na dva mesiace ale povedala ze keby sa cokolvek udialo alebo by som sa citila zle mam hned prist. ale verim ze bude vsetko ok a ja pridem o dva mesiace...