Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám pasmnicu alebo len dobrý metabolizmus

Príspevok v téme: Mám pasmnicu alebo len dobrý metabolizmus
fofok

Dobrý večer

Som známy tým že som veľký jedák. V práci sa na mne smeju že mam pasomnicu. Aké su prve priznaky? resp. ako viem že tu haveď mam ? nemam žiadne bolesti ani naladovasť, žiadne postrehnutelne zmeny sa na mne neprejavili proste len dosť toho jem a nevidno to ani na postave, mám stabilnú vahu +- 3 nejake kilogramy .

P.S.: Jem keď som hladný ked nie som hladny tak nejem. Mám 20 rokov

Za odpovede ďakujem.

mariousa

ahoj momentalne sa nachadzam v usa a som nelegalne chcem sa vratit na slovensko a mam dieta ktore uz ma 18 rokou na ktore som neplatila vyzivne a manzel dal na sud nech ma hladaju za neplatenie vyzivneho za 10 rok ako zistit ci som hladany alebo nie. ked ano s kym sa mozem skontaktovat nech je vsetko v poriadku poradte mne dakujem

iva83

tak asi to bude naozaj tym metabolizmom,pretož moja sestra je strašne chuda a tiež strašne vela zje.A nijako sa to na nej neodzrkadli.Juuuuj tak zavidim,ale v dobrom.A určite je to trošku aj o psychike ako aj chudnutie tak priberanie.

denz:))

fofok

Ďakujem za odpovede ....

čokodierka nesvrbi hoviencá si nekontrolujem :D bolesti brucha naštastie necitim čo sa neda povedať o chrbáte :( ešte raz dakujem

barbinka

iva: vravím, že sa z toho nechudne.

fofok: tak pásomnicu nemáš, lebo podľa toho, čo opisuješ, si ju nemal z čoho dostať. Buď rád za svoj metabolizmus :-)

fofok

Nejedavam nič ala McDonald strava ani neprevarene jedla .... Večinou domaca strava poriadne uvarena. Stály hlad nemam ale ked uz citim hlad tak sa nejem poriadne ..... napr. včera som sa cely den nezastavil hlad som nepocitoval .... prišiel som domov tak som sa najedol poriadne. Jedenie do prace si nosievam z domu večinou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám pasmnicu alebo len dobrý metabolizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk