sampony KLORANE ma niekto skusenost?

efe

ja som istý čas používala žihľavový a tiež ten ktorý je určený na citlivú pokožku - už si presne nepamätám s akým výťažkom bol. V celku dobré aj keď dosť drahé.

cappy

nieee :D ...ako ze druhe balenie :) ...tak som myslela...a satci len jedno umytie...vysledky som zbadala asi tak za 2 mesiace ked sa mi uplne prestali lamat vlasy...a po prvom baleni vidim ze podrastli..lebo vzdy ked som sa dala ostrihat o nejaky 1-2 cm.. tak tie vlasy boli krastie a kratsie..a teraz sa mi zdaju vzadu na chrbte o dost dlhsie..kedze som hlupo ostrihana na postupku spredu, tak tu trochu pomlasie..ale tak vcelku je vidiet rodiel predtym a teraz

cappy

takze ja pouzivam uz 2x za sebou tento sampon...a aj ked stoji cca 8 eur...tak vidim aj vysledky...ja konkretne pouzivam klorane s chininom a vitaminmi B ...z dovodu ze mi prestali rast vasly a dost sa mi lamali..okrem toho ich mam dost jemne a nie su huste...od tohto samponu ich mam ovela pevnejsie...vidim ze aj trochu podrastlia maju zdravy lesk..lepsie sa mi potom formuju...a vlasy su ovela bohatsie..kozna doktorka mi poradila aby som to pouzivala