troska sa bojim...

Príspevok v téme: troska sa bojim...
sisi123

zdravim vas,viem ze je to asi fakt blba otazka ale cely den o tom premyslam....vcera resp dneska rano sme mali s priatelom sex, najprv som mu spravila oral a asi o 15 min sme sli na klasicky sex...a teraz rozmyslam ci tam nemohlo na penise nieco ostat, premietam si to v hlave, a mam menzes a dneska normalne dalej som krvacala....asi tu budu blbe narazky ale snad aj nejaky normalny nazor dakujem vopred

isabella

po dvoch dnoch ti teh. test urcite neukaze spolahlivy vysledok, mala by si pockat aj dva tyzdne ak si chces byt ista a najlepsie je ho robit az ked menstruacia meska, vtedy je najspolahlivejsi...
nemala by si z toho byt sice tehotna ked mas teraz okolo menzesu, lenze to by sa musela brat do uvahy aj dlzka tvojho cyklu a jeho predosle priebehy, az potom by sa dalo rozmyslat nad tym ci mozes byt a ci nie... rozhodne ti zelam viac rozumu do buducnosti...

sisi123

a od kolkych dni test ukaze vysledok? asi az tak za par dni nie?...no jj viem,ze aj pocas menzesu sa da, ale ide o to, ze sa nespravil do mna, len sa bojim ci tam z oralu nemohlo nieco ostat :(

sisi123

mikroskop heh :D...tak menzes som dostala piatok dneska je utorok tak este trocha trva...a dalsi by mal prist az o mesiac a dovtedy si neviem predstavit, ze budem stresovat...juuuj musim sa poucit, dufam ze nebude neskoro

radulka

no neviem neviem :) ale hadam nie aj ked som pocula ze moze ostat nieco v penise a stoho moze zena otehotnet. ale ked mas mendzes?!

radulka

no neviem neviem :) ale hadam nie aj ked som pocula ze moze ostat nieco v penise a stoho moze zena otehotnet. ale ked mas mendzes?!