ladviny

Príspevok v téme: ladviny
monika666

ahoj vsetci, prosila by som o radu. coraz castejsie mam silne bolesti ladvin. ma s tym niekto skusenost?vedeli by ste mi nieco poradit od bolesti co vam pomaha?myslim nejaky domaci recept alebo nieco take. viem cimskor by som mala ist k lekarovi ale momentalne som v zahranici a domov idem o mesiac tak rada by som to nejak vydrzala.dakujem pekne

larvica

monika666: ja s oblickovymi kamenmi skusenosti nemam, ale mala som zapal obliciek... to co popisujes sa mi zda ze by mohli byt tie kamene (podla toho co som o tom pocula, priznaky a tak), preto som to spomenula. takze skus si nejake info pozerat aj tymto smerom. pripadne skus si nieco vyhladat na nete... rada by som ti poradila viac, ale kedze zapal obliciek je trosku iny (a ten si MYSLIM ze nemas) tak nerada by som ti radila zle...

babenka

to je pravda,ja som mala tiez bolesti ladvin,mala som dojem,ze obidve ma bolievaju na striedacku.casto po tom,co som sa napila. vsetky vysledky negativne.na sone mi zistili oblickove kamene ale iba v jednej oblicke.
vela pi,a urcite do tepla poobliekat a tiez ked prides na Sk,tak krv na oblicky,pripadne sono.

judita

Monika lekara nenahradi v akutnom pripade, ale dobre posobi velmi na ladviny aloe s brusnicami. Posilni aj imunitu. Popripade z prirodnych preparatov este propolis, vceli pel. Asi tam mas zapal, no nie je to sranda.

monika666

larvica: a ako sa to da zistit? vo februari ked pridem domov hned idem za obvodnou a oni mi to zistia na urologii? mas s tymi kamenmi nejake skusenosti? ako to potom dalej vyzera ked mi to zistia?diky

monika666

Pre Rudolfa: kazdu noc spim pod takou vyhrievacou plachtou a krize mam stale dobre oblecene, nosim taku ladvinku ale aj tak imunitaaa,asi......

monika666

prave ze to urcite nieje prechladnutie, predtym ked som nachladla tak ma strasne boleli aj vajecniky a casto som chodila na wc, ale teraz citim len ladviny. pijem aj urol.caj,som v teple a hrubo sa obliekam ale imunita mi asi riadne zavarila. najhorsie je ze mam konecne novu pracu pri ktorej musim fyz. makat a to mi tiez velmi nepridava. od bolesti mi jedine zabera veral...dakujem za odpovede

brunuska

mocopudne caje... mne bolesti presli hned par dni v teple-ak to tak po 2- 3 dnoch neprejde tak to prechladnutie nebude.