Zvlastne sny...

Príspevok v téme: Zvlastne sny...
julien

zdravim mam uz taky dlhodobejsi problem. mozno to ani problem nieje ale neni to asi normalne. nie kazdu noc ale dost casto sa mi sniva neskutocne zivy sen ( ze lezie pri mne obrovsky pavuk . ten pavuk mi nechce nic asi urobit len popri mne chodi a ja ho vnimam) problem je v tom ze je to akoby polosen lebo mne sa sniva ze vidim toho pavuka pri mojej hlave a nahle sa zlaknem zobudim vyskocim z postele a snazim sa ho zabit a cudujem sa kde ten pavuk zmizol ( uz vnimam a som zobudena)niekedy to zachadza az tak daleko ze cez tento sen vyskocim na postel a zacnem strasne kricat ako keby ma niekto zabijal a neviem to ovladnut zobudim sa az neskor.takto pobudim cely dom a vsetci su vystraseny co sa deje. tuto noc sa mi snivalo ze bol pavuk a ja som ho zabijala papucou a nedal sa zabit. vsetky madrace som poprevracala ci tam nahodou nebude - a samozrejme nebol ,,najlepsie,, je ze ani nemam fobiu z pavukov nic nerobim ked ich vidim naozaj len sa toho nedotknem inak strach nemam ani som nikdy nemala daky negativny zazitok s nimi casto krat sa mi stava ze neviem rozlisit sen od reality a vzdy som taka mimo ze nechapem ci to bol sen ci naozaj pavuk a potom sa bojim zaspat lebo sa bojim ze po mne polezie. akoze mozno smiesna tema ale vravim sniva sa mi to hrozne casto a neviem to ovplyvnit...neviete pomoct? diky

Kukulienka111

julien ... napíš mi na e-mail: lentilkamt@azet.sk ... zazivam presne to co popisujes.Mozme o tom pokecat.

senzibil

V roku 2011 sa utopila v Hlohovci 3 ročná simonka - zopár kilometrov od môjho bydliska.

krimi.cas.sk

Bol prizvaný aj nejaký psychotronik, ktorý ich zaviedol na nejaké letisko v Kľačanoch.
_____________

Týždeň pred tým som mal nutkanie a na papier nakreslil zopár obrazcov, čo nebýva často.
Keď som sa to dozvedel z televízie mal som obrovské nutkanie isť za pátračmi ale pocit hanby bol vpriveľký a aj tak by to už nepomohlo, to že sa utopila vyšlo najavo až neskôr.
V miestach v ktorých našli jej telo som sa rekreačne občas prechádzal.

Až keď som sa na obrazce pozrel podrobnejšie z odstupom času a v okoli miesta vyhľadal fotky na Google maps ukázalo sa nasledujúce :

Obrazec lietadla súvisí s vojenskou radarovou základňou na kopci nad mestom.

Kockovaná plocha ktorú som pokladal za letisko, je plocha čističky odpadu pri váhu.

Dve polkružnice sú hangár na spracovanie PET fliaš, neďaleko váhu.

Všetký tri objekty tvoria priamku ktorý pretína miesto, kde jej telo našli.

vedma

Ty si asi pozeral priveľa mysterioznych seriálov. Mne sa plnili sny týkajúce sa môjho osobného života, žiadne katastrofy.

senzibil

Stena so štvorcami nikde nekončiaca = letisková budova, steny nikde nekončia

Ďalšie štvorce sú okná autobudu

Vodné dielo ko,mo na stenu/budovu je to more, čo by kameňom dohodil

Cesta kolmá na stenu sa stočí doľava - je príjazdová cesta pre autobusy

Muži v monterkách - policajti na letisku majú nevyrázne modré uniformy

Pred udalosťou ma zaujalo izraelské futbalové mužstvo na slovensku

____________

Mimochodom, som rád, že sa našiel niekto, komu to vychádza, mohla by si prosím bližšie osvetliť svoje uspechy, napr tiež nejakým príspevkom v diskusii s konkretnym dátumom, ktorý sa vyplnil a daj naň odkaz prosím

vedma

Senzibil. UE, poltergeist. Ty strašne kombinujes a chces nájsť niečo čo nie je a presvedcit sam seba že máš nejake schopnosti. Mne sa veľakrát splnili sny, a tie sny sa mi splnili takmer uplne presne, tam nebolo pochybnosti, žiadne nenápadne náznaky, ktore sa ty snazis nájsť.

senzibil

Porovnajte môj predchádzajuci príspevok s tým čo sa stalo včera 18.7.2012 - vybuchol autobus s izraelskymi turistami.

www.youtube.com

www.youtube.com

Na slovensku bol alebo ešte je izraelský futbalový team, ktorý má v názve slovo ktoré je ako môj nick, ktorý taktiež inde používam.

Všimnite si tej budovy so štvorcovými oknami, ktorá nikde nekončí, pretože je to budova.

Kúsok od letiska je more.

UE

Práve som si prezeral fotky skupiny urban exploration košice a vybavil sa mi sen, ako som zablúdil do nejakej postrannej uličky, zarastený pozemok a po otočení na mňa šiel agresor z nožom, pričom som "nemohol" uniknúť, pritom stačilo preskočiť neveľký múrik po ľavici - čo tento sen znamená ???

poltergeist

Stáva sa mi večer ale aj cez deň, že oddychujem na posteli, zrazu spozorniem a hneď na to počuť silné puknutie.
Skrina aj dvere sú z drevotriesky, takže by nemali "pracovať"