Mozno banalny problem, mozno nie

Príspevok v téme: Mozno banalny problem, mozno nie
dilema2x

Ahojte, chcel by som sa vas spytat na takuto vec. Vadilo by vam, ak by vasa priatelka (2rocny vstah) isla lyzovat so svojou partiou a byvalym? S tym, ze si to s nim konecne chce urovnat, lebo je na nu stvalen nasraty kvoli ich rozchodu a co mu spravila? Podotykam ze byvaly je ten predomnou. Ubytovani bydu vsetci v jednej miestnosti. Mal som ist povodne aj ja, ale skrz toho byvaleho nejdem, nakolko by to nerobilo dobrotu. Zeny, co by ste spravili na jej mieste, ak by vam priatel povedal ze by bol radsej ak by nesla a podme kludne niekam inam, kludne aj tam, ale nebyvajme spolu (nie je totiz uz volne a museli by sme byvat inde). Je to tak zhruba napisane, tak ked tak doplnim info.
Moc dakujem za reakcie

sway

Denz ja mam tiez alergiu na priatelovu byvalu a tiez som mu ju zakazovala,lebo zostali v uzkom kontakte:-)Ale v principe je to somarina..Z praxe je predsa jasne,ze byvale a byvali su ti najmenej nebezpecni:-)

barbinka

sway: vieš veľmi dobre ako som to myslela. To že ty by si podvádzala priateľa jedna radosť, to už dávno vieme. Prídeš mi totálne skazená, bez akejkoľvek morálky. Preto tu aj rozprávaš, že je to sebecké, ale vôbec nie je. NIČ JEJ NEZAKÁZAL!!! vyjadril len svoj názor a každému človeku, ktorý má toho druhého naozaj rád, by to vadilo.

Matyo

Nezhody s bývalým si mal razantne vyriešiť ty, aby už ju neotravoval a dal jej pokoj. Takto budeš celý čas tŕpnuť, že čo sa tam stane...

Denz

sway- tuto otazku uz mali mat davno,ale davno vyriesenu.....nemyslis?????
Ak sa rozisli uz davno....je nelogicke nieco este riesit ohladom rozchodu.....iba ak by si davali este nejaku nadej.

jajaa

aj ja si myslim, že by ste mali ist skor spolu..zvláštne ,že ju trapi, že je na nu nahnevaný, to sa stava vo vztahoch,ale nemala by nič riešit....držím palce, aby to dopadlo dobre

sway

Jasne chapem:-) Mozem ta na nieco vyuzit?Zdas sa ako dobry adept,ktory vie veci vysvetlit.Odpovedz mi prosim na otazku. Ako ti ublizi,ked si tvoja priatelka vyriesi veci s byvalym?

dilema2x

saway nejde o odzovanie slobody, len o kompromisy a ochotu robit ustupky. Urcite rozhodnutia bohuzial na medziludske vstahy vplyvaju a neostava nam nic ine len sa s tym zmierit. Samotny vstah (ak sa dohodnu jasne pravidla) je svojim sposobom obmedzovanie os. slobody. O to vobec nejde. Ide o urcenie priorit a zachovania sa k tomu druhemu, na kom ti zalezi a vies ze svojim rozhodnutim ho mozes trapit. O nic via a nic menej. Ja jej doverujem, viem ze sa tam nic nestane, ide o principy, na ktorych budujeme vstah. Nerobit nieco co ublizuje tomu druhemu.

sway

barbinka Ja im nehovorim,ze si to maju aj s byvalym rozdat do 3jky - iba to ako sa veci maju s obmedzovanim slobody a s pravom jeho priatelky na vlastne rozhodnutie,ktore by absolutne nemalo vplyvat na ich vztah.Aj ja mozem povedat,ze si uzkoprsa,tym padom sa nemas pravo vyjadrovat, no nerobim to - tvoja logika ma vsak udivuje.

dilema2x

letnicka presne tak. Len ma zaujimal nazoj aj inych ludi. Ja v tom mam jasno, len som chcel vediet co si o tom myslia aj iny nezainteresovani ludia.

dilema2x

saway o akych fatalnych nasledkoch tu pleties? tebe zjavne usla pointa celej diskusie, tak si to najprv precitaj. Kto tu hovori o zakaze aby si vyriesila svoje nezhody s byvalym. Nech riesi, nic proti tomu nemam.