Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blond melir

LilaAbner

pre bluemiina:ahoj,no naštastie som nemala tie fialove pramene az take velmi vyrazne,tak som to neriesila nijako,jednoducho sa mi po par umytiach vymyli.

sydney

pouzivam L´oreal,ten 5repair, ci ako sa vola na striedacku s Elseve,plus ten sampon z dm,ten fialovy,co taha farbu,neviem si spomenut na nazov,je to nejaka britska znacka,a este masku,ktoru necham namiesto tej minuty tak 20 a vlasy su luxus:D

lenkaaaaaaaa

ja nemam ziadne fialove pramene vo vlasoch po tom sampone z DM. ked sa napeni tak je biely. a vlasy vobec nefarbi, ani uterak ani nic

petka333

ja som elseve sampon na melir mala a podla mna nič moc, mozno keby mam k tomu kondicioner abo masku by to bolo lepsie

LilaAbner

ahoj,pozor na tieto sampony.ja som raz mala tiez taky co vytahuje zltu farbu od joanny a zostali mi bledofialove pramene.ale asi to zavisi od typu vlasov.ak chcete mat pekny melir,asi by som vyskusala skor ten elseve na melir, alebo garnier fructis na meliry.

mary-anne

ahojte :) dost ma zaujal ten sampon. dostat ho len v DM? bo najblizi obchod je 50km :( ja mam tiez blond melir, uz velmi davno,ale nic podobne som doteraz nepouzivala. teraz akurat som si zvykla na Syoss, je uplne uzasny! ale samozrejme, s farbou meliru nic nerobi.
este mam aj kucerave vlasy, sem-tam zehlim,tak mi ich dobre ozivi a nie su suche.
tak par krat do mesiaca si dam kuru z roznych olejov, no hlavnym je ricinovy.

lenkaaaaaaaa

tento nieje az taky drahy, ale zato naozaj ucinny. odporucam.
a ja ho pouzivam takto: umyjem si vlasy beznym samponom, oplachem a potom umyjem tymto fialovym. na obale pisu ze to treba napenit a nechat minutu na hlave. ja to niekedy nechavam aj 5min. potom to oplachnem a pouzijem kondicioner/masku... vobec ten sampon nesmrdi ani nic podobne :) najprv som mala obavy ci nebudem mat fialove vlasy, lebo je naozaj silno fialovo modry :D ale ked sa napeni tak je to biela pena, takze v pohode

sydney

o nejakom podobnom sampone co ma modro-fialove pigmentyy mi hovorila aj kadernicka.ona sice myslela l´oreal alebo aku znakcu,ale vychadzal hrozne draho,toto mi pride ako lepsia varianta.vravela mi,ze to porste udrzuje dlho peknu melirovu farbu,netaha to dozlta. kazdopadne,zajtra idem do DM sa pozriet,ci ho maju:)

lenkaaaaaaaa

ja pouzivam kondicioner alebo nejaku minutovu masku a staci to :)
ten bieliaci sampon som kupila v DM. asi 3€ stoji cca
3.bp.blogspot.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blond melir - Fórum - ZDRAVIE.sk