Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spermie a lizanie

DR.Kundo

mila pisatelka.nechcela si napisat ze mu nechutia?nepocul som este otom ze bi jedno dnove spermie vo vagine po pravidelnej hygiene este boli citit cuchovo....pre viac info kontaktujte Dr.kundo@Gmail.com

eklhaft

Odkaz mu ,ze je de...l , ved on dal do Teba svoje ...... a ked mu to smrdi ,nech si ich parfumuje. V inom pripade existuju servitky a nech si cucha co z neho vychadzda ,ved to nieje Tvoj problem ,ale jeho........nemam na to iny komentar...

alusska

kery aspoň máš istotu prísunu čistých proteínov a v období hospodárskej krízy, kedy hrozí hlad a bieda, je ejakulát tvojho fešáka niečo ako prvá pomoc :o)....inak Ty musíš byť iná humusáčka

kery

Moj kamarat,sa urobi tiez do mna.Osprchujem sa s gelom a na druhy den my ju lize a neciti ziadny zapach.Ato vam poviem,ze to je riadna davka ejakulatu.Potom vstanem z spostele,roztiahnem nohy a vzpustim to na skleneni maly stolik.Tak to je riadna davka.Milujem tento jeho husty a velky vystrek.No a dalsia ceresnicka na torte je, co zboznuje on na mne,ked mu ho fajcim a cele to dokoncim mojich ustach.To je super ,ked citim to mnozstvo husteho ejakulatu a potom si tu velku hustu davku prehltnem.Je to suprove.Kery 22rocna.

aluska

sun ked ti tak povedal tak je dobre..ale nikde nemas zarucene ze si vyberies vsetko a k tomu aj tak si uplne hlboko nedociahnes

sun0808

Dievcata,ja teraz neviem ci nerobim zle,kedze to tu nespominate,no mne gynekolog este pri prvej navsteve povedal,ze sa mam sprchovat cistou vodou a prstami si jemne povyberat zbytky z vnutra.
Nemala som zatial ziadne problemy.
Nerobi to tak nik iny?

aluska

---- ani citis ho...sice sa osprchujes ale vzdy este trocha ostane v tebe...a ta trocha ti potom vytecie na tu intimku alebo na nohavicky
ale zas to co pise alexandra to sa mi uz zda prehnane

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spermie a lizanie - Fórum - ZDRAVIE.sk